Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mit tehetnénk mi,...

Szerintetek mit tehetnénk mi, polgárok azért, hogy csökkenjen a korrupció? Mindig úgy érzem, hogy a politikusok becsapnak, akárkire szavazok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ha a polgárok tennének valamit, akkor is korrupció lenne, csak akkor más emberek lennének korruptak, sosincs rendszerváltás, csak gengszterváltás lásd Cári Oroszország-Szovjetunió-Oroszország
2010. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem lehetnének legalább olyan újságírók, akik pártállás nélkül rajtakapnák ezeket a gazembereket.
2010. jún. 24. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Hatalmas tévedés, hogy csak a politikusok lopnak. Ugyanannyira kártékony az országnak az adócsalás, a feketemunka, és az összes többi ügyeskedés. A polgárok azzal tehetnek, hogy ők maguk is becsületesen próbálnak boldogulni.
2010. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mit tehetnénk mi, polgárok azért, hogy csökkenjen a korrupció?"


Pl. ne vegyél részt benne, vagy ha tapasztalod, ne tűrd el.


"Mindig úgy érzem, hogy a politikusok becsapnak, akárkire szavazok."


Gondolkodni kell, nem "úgy érezni".

2010. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jól érzed. S gondolkodhatunk mi átlag emberek ,dönthetünk az információink alapján hú de jól, a politikusok megtévesztenek,és másokká válnak amint megnyerik a választásokat. sajnos!
2010. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogyan gondolkodhatnék, ha nem ismerhetem meg a tényeket? Csak sejtem. Azon kívül igaz lehet, hogy az országban mindenki csal, de a politikusok a választott ügyintézőink, akik az ügyben a legbizalmasabb állásokat betöltik. Ezen a ponton pedig azt kell hinnem, hogy a maffia irányítja az országot, ebből pedig az következik, hogy nem az írott törvényeknek kell megfelelnem, hanem a maffia törvényeinek. Ergo: Ha nem akarok a társadalmon kívül állni, akkor vagy ismernem, elismernem kell az íratlan vagy törvényeket, vagy süket bolond leszek, vagy arra várok, hogy a társadalom végre elfogad egy olyan szervezetet (pl. az újságírókét), aki elfogulatlanul harcol a Süket Bolondok Egyesületéért, leleplez. Nem?
2010. jún. 29. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!