Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jár Orbán Viktor még...

Miért jár Orbán Viktor még egy óvodai látogatásra is golyóálló mellényben?

Figyelt kérdés
O. V. nagyon népszerű és támogatott politikus, mitől, kitől félhet ennyire? Csak azok a politikusok járnak kevlárban akik valójában népszerűtlenek, általában diktátorok és autokraták akik csak megteremtik magunkak a népszerűség látszatát tapsoló közönséggel és manipulált választási eredményekkel.
2018. okt. 27. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Forrás? :)
2018. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Egyrészt szerintem nem abban jár, másrészt egyáltan nics olyan összefüggés, amit te sugallssz, Ceausescu, Hitler és Sztálin sem golyóálló mellénybe látogatott intézményeket. Orbán Vitkor az egyik legnépszerűbb politikus Magyarországon és a legnagyobb arányban megválasztott politikus az EU-ban amúgy. (Ha az általa vezetett listára leadott szavazatok arányát nézzük.)
2018. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Az Kosmodisk volt, te.
2018. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésben ott a válasz. Szerintem csak fürdésnél veszi le. Plusz támasztja a hátát, mert gerince az sajnos nincs neki.
2018. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
hagyjátok már Orbán Viktor fikázását abba. A kérdésed kifejtése meg provokatív. Nem jár szerintem golyóálló mellényben. Amúgy is a fejét, lábát nem védi a mellény, tehát még azzal se lenne rendesen bevédve.
2018. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Amíg ez az ellenzék legnagyobb témája, addig nincs gond :)
2018. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nincs rajta mellény, alapból ilyen dagadt.
2018. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Ez hülyeség. Óvodában nem visel golyóálló mellényt.

És abban is tévedsz, hogy csak a diktátoroknak vannak ellenségeik.

2018. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Paranoid skizofrén azért. De van is oka félni, sajnos mindenkit provokál maga körül, folyton gerjeszti a feszkót. Plusz magából indul ki.
2018. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

#1. vagyok

Most komolyan, az elmúlt 8 válaszoló nem tudott nekem efy forrást mutatni, de lepontozni le tudott? Tényleg ilyenek vagytok haladó, nyugatias gondolkozású baloldali liberálisok?

2018. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!