Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor oldja meg a kormány,...

Mikor oldja meg a kormány, hogy az iskolákban ne kabátban kelljen ülni a hideg miatt, és a krétát ne a tanároknak kelljen megvenniük a saját nettó 130 ezer forintos fizetésükből?

Figyelt kérdés
Aki azt akarja írni hogy nem igaz amit mondok, el se küldje, mert a saját iskolámról beszélek.
2018. okt. 29. 17:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
melyik iskola ez?
2018. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Csak fontossági sorrendben. Most lehet Ráhel megunta a 12 milliós órát, és van egy 32 milliós modell. Addig őtözzetek fel!
2018. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

A fűtéshez mégis mi köze a kormánynak?

Az, a magániskolákat leszámítva önkormányzati hatáskör, talán ott kellene első lépésben reklamálni.

2018. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Az állami iskolákban nincs ilyen gond, a sajátodban meg oldd meg magad.
2018. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Túrórudi2 állami iskola... édes jó isten.


És ha az önkormányzat azt mondja hogy nincs miből fűteni akkor mi van?

2018. okt. 29. 18:13
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Előző vagyok

A kréta meg 20db-os 50Ft, nem hiszem, hogy erre ne futná az iskolának. Ha nincs, az akkor egyszerűen beszerzési trehányság.

Ha neked munkaeszköz, márpedig az, akkor veszel 10 doboz krétát 500 Ft-ért számlára és szépen odaadod a gazdaságisnak, vagy a pénzügyesnek és kifizetik neked.

Az "én" iskolámban legalábbis így megy.

2018. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

#5

Nem mond ilyet az önkormányzat, ne mesélgess!

Meg van szabva, hogy hány foktól kötelező fűteni és azt be is tartják.

Ha mégis be volt rúgva az ügyintéző és ezt bírta mondani, akkor lehet minisztériumi szintre lépni a panasszal.

2018. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon sajnálom, hogy a világ idáig jutott, hogy fáznak a gyerekek az iskolában! Én 95-ben egy Soros György által támogatott alapítványi iskolába jártam, meleg volt, volt színes kréta is, rengeteg szegény gyerek járt oda, volt iskolatej, kifli tízóraira, és minden karácsonykor ajándékot kaptunk. Ma Orbán Viktor üldözi ezt az embert, milliárdokat költ Soros ellenes plakátra, miközben az iskolákban nincsen kréta. Ha valóban érdekelné a magyar emberek sorsa, már megoldotta volna a helyzetet. Jöhet a lepontozás, kedves fizetett fideszes kommentelők.
2018. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

"A fűtéshez mégis mi köze a kormánynak?"


Én hívtam vissza a önkormányzatoknak kiutalt összeget, mielőtt még elkölthették volna?

2018. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

#8 én se nem Fideszes, se nem fizetett kommentelő vagyok, de lepontozlak mert (szándékosan) butaságokat írsz.

nehezen viselem az emberi ostobaságot, sry..

még mindig nem jött válasz, hogy melyik iskoláról van szó?

2018. okt. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!