Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az országgyűlés elnökének nem...

Az országgyűlés elnökének nem kell függetlennek lennie?

Figyelt kérdés
Kövér László házelnök Fidesz alapító tag. Valaki magyarázza már el, hogy ilyen múlttal hogyan lehet? Nem szükséges függetlennek lennie?

2018. okt. 30. 01:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
#13: Pedig de jó lenne!
2018. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Istenem, benézte. De legalább nem tudatosan hazudott, mint kormányzati körökben szokás...
2018. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

#7

"Jobb lenne, ha minden hatalmi ág képviselőit a választók szavaznának meg."

Ez történik.

Te meg én megszavazzuk hogy ki kerülhet a parlamentbe és ezáltal átruházzuk rájuk a szavazati jogunkat, a döntés lehetőségét.

Ezek a választott képviselők döntenek utána a többiről.

2018. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

Értelmes országban annak kellene lennie.

Mint ahogy a közmédiának is. Magyarország nem értelmes ország.

2018. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

# 18/19 Időpont ma 11:2


"Te meg én megszavazzuk hogy ki kerülhet a parlamentbe és ezáltal átruházzuk rájuk a szavazati jogunkat, a döntés lehetőségét.


Ezek a választott képviselők döntenek utána a többiről."


Jogos felvetés, csak mint látható, veszélyes, ha egy párt túl hosszú ideig túl nagy többséggel kormányoz, illetve esély lenne a korrigálásra is. Nem lett volna jobb, ha a 2006-os országgyűési választások után szavazhatunk mondjuk 2008-ban arról hogy kik legyenek az ügyészek?

2018. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
Annak onokákat kell szülni, míg a bajussz teljesen át nem szövi az agyát az orrán felkúszva.....
2018. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a bajsza. Alig vártam, hogy visszanőjön, amikor tavaly levágatta.
2018. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!