Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van sajtószabadság ma Magyarországon? Mikor volt szabadabb a sajtó,2010 előtt vagy most?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 9. 16:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#20 valóban nem maradt erős Fidesztől független médiajelenlét, főleg, ami hírekkel is foglalkozik.


Viszont biztos, ami biztos, törvénymódosításokkal és hozzáállással maga a sajtószabadság is csorbult, lásd 16, 17 hozzászólásokat.

2018. nov. 24. 07:20
 22/28 A kérdező kommentje:

Ami pedig a szólásszabadságot illeti, ismét itt egy nagyszerű példája annak, hogy miként hallgattatják el törvénytelenül (koncepciós indokkal, és még anélkül is) az ellenzéki képviselőket. Szerintem ha valamiért, ezért kéne a házelnökhelyettest megbüntetni a Parlament tekintélyének megsértéséért. Persze emellett, ha egy kicsike gerinccsírája lenne, akkor már holnap lemondana a tisztségéről. Nem egyedüli és nem is elszigetelt eset, csak nem mindig bizonyítható közvetlen módon a nyilvánvaló dolog, az előre megfontolt szándékosság.

[link]

2018. nov. 28. 18:31
 23/28 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy a Kettősmércét a fideszes okostojások meg sem nézik, ezért előre jelzem, hogy hiteles, vágatlan parlamenti videofelvételt mutat be.
2018. nov. 28. 18:33
 24/28 anonim ***** válasza:
Na elkezdődött a parlamenti elhallgattatás is, szépen lassan alakítja a Fidesz a ruszki demokráciát. Elvégre ott is vannak választások, ott is van ellenzék meg minden ami kell a demokráciához ugyebár.
2018. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

épp ma láttam, hát ennyire:

[link]

2018. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

# 15 Piros Kalapács nevű felhasználó


Ez még egy dolog, habár nem egészen reális ámde legyen, így is elő lehet adni,


na de mi a helyzet azokkal az ellenzéki rádiókkal akiknek konkrétan a kormány nem ad frekvenciát ilyen vagy olyan indokkal? Évek óta egyre kevesebb van, na

Nem azért mert nincs hallgatóság vagy bevétel,


hanem csak úgy ... mert megtehetik ... elhallgattatják ...

2018. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
én azért remélem, mire elnémul a hazai ellenzéki média, vagy már családostól másik országban leszek, vagy ha még nem akkor újra lesz SzabadEurópa rádió, anno de sokat is jelentett, de hát kikopunk lassacskán mi akik még emlékszünk rá milyen is volt mikor nem volt ellenzék ...
2018. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
a beherbálozott reality? olyan gagyi volt még egy nem fanatikus balosnak is ciki
2018. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!