Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a korrupció...

Magyarországon a korrupció nemzeti sportág?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

#9

Aha, persze, TUDJÁK. Véletlenül sem hallották a hazugságaitokat, ugye? A tudás, meg az, hogy nektek hisznek, az két különböző dolog ám!

Amúgy ha ennyire abban a hitben élsz, hogy másnak fizetnek itt az irományaiért, akkor nyilván te csinálod pénzért. Nekem nem szokott ilyen eszembe jutni csak mert olvasgatom rendszeresen a mocskolódásaitokat. De ha mindig ez jön ki belőled, akkor nyilván azért, mert nálad így működik!

2018. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
11; Hat eleg szomoru, hogy nem fizetnek erte es te meg igy is igy latod a dolgokat.
2018. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

A FIDESZ kommentelői igy értik, hogy nincs korrupció:

Ha egyszer törvényesítették azt, ami korábban korrupció volt, akkor az most már nem korrupció. További biztosíték, hogy az ilyen ügyletek titkosak. Ami nem, arról is megoldjuk, hogy semmi ne derüljön ki. Most bizonyítsátok aljas sososbérencaljasgonoszlibsiellenzékiek, hogy korrupció van.

2018. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%
Nálunk már 2010 óta nincs korrupció. Csak az ellenézék gondolja mindig mily meglepő...
2018. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

A magyar jog is ismeri azt a fogalmat, hogy valami nem életszerű. Amikor csak bionyos cégek nyernek állami tendereken, amikor véletlenül pont csak xy cégének vannak a pályázatban megkövetelt referenciái. Amikor a főügyész sorban tagadja meg a nyomozást adott ügyekben. Nincs bizonyiték, de sokan úgy érzik, hogy valami nem kerek.


Honnan van az aranyórád cigány?

Kifogtam egy aranyhalat a folyóból, a pikkelyeinek furcsa rajzolata volt, mintha számok lettek volna. Megjátszottam a számokat és nyertem. Abból a pénzből van az óra.

Akár igaz is lehet de nem életszerű.

2018. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Legalább idehaza marad a pénz, magyar lop, nő a fizetésem.


Üdv: átlag magyar ja és nincs migrács

2018. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!