Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tőletek mit lop a Fidesz és a...

Tőletek mit lop a Fidesz és a kormány?

Figyelt kérdés
Csak szólok, hogy tőlem semmit.
2018. nov. 13. 18:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
3%

#17 Csak mert a magad sötét bunkó tehetetlenségét próbálod másra kivetíteni, még te látszol szerencsétlenebbnek csupán.

Én akkor tanultam, amikor még nem volt lehetőség olyan könnyen utazgatni a világba és nyelvet tanulni, mégis diplomát szereztem. Akkor lett lakásunk, amikor 36%-ra adtak volna csak banki hitelt. Akkor lettek gyerekeink, amikor még nem hogy nem voltak ilyen családtámogatások, hanem amit adott az egyik kormány azt a ballibek el is vették. Akkor dolgoztam én is és a párom is normális munkahelyen, amikor még 10% feletti volt a munkanélküliség. Az én gyerekeim mindig is tanultak és tanulni is fognak, soha nem lesznek olyan szerencsétlen csóró barmok, mint te vagy. Akkor sem ha sikerül visszahoznotok ide esetleg a ballibes bandátokat és megint tönkretesztek mindent.

Neked meg most sem sikerül semmi, amikor pedig minden sokkal sokkal könnyebb.

te most is szerencsétlen vagy és az leszel máskor is. Azért fröcsögsz és mocskolódsz mert másod nincsen és ezt te is tudod.

2018. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Hozzám mindig odajön a buszmegállóban, és cigit kér. Persze ez nem lopás, mert adok, de tuti arra játszik, hogy ha nem adnék, akkor bántana.
2018. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

#22

:)

2018. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

"a, csak mondjuk míg a lengyel gazdaság 60%-kal fejlődött, addig a magyar 16-tal. Ennyivel kevesebb a fizetésed is. De sajnos a legtöbb ember olyan egyszerű, hogy ezt nem is érti meg, csak a migránsokat a tévéből."


tudod, a százalékos fejlődésnézegetés egy baromfiság, ugyanis ócska gazdaságnak könnyű nagyonn %-ot mutatni amikor a fejlődésről van szó.


tegyük fel nyitok egy boltot. Egy kis pici pékséget. Egyik héten bejön összesen 20 ember s a bevételem éppenhogy fedezi a kiadásaimat mert nem volt elég forgalom.

A következő héten véletlenül 220 ember jön be és pont 11-szerannyit fogyasztanak.


Akkor az üzletem gazdasága 100%-kal nőtt egy hét alatt.


Ha előtte is lett volna heti 1200 vendégem, s egyik héten bejön 1620 vendég, utánaszámolhatsz, hogy ez a "fejlődés" százalékban jóval kevesebbet mutat, pedig abszolút több emberrel lett több vendégem mint előtte volt.


A százalékos mutogatás egy hülyeség, jól lehet vele példálózni, főleg hogy pl háborút, gazdasági válságok utáni esetekben, és rendkívül gyenge gazdaságból könnyű nagy százalékokat felmutogatni.


A magyar növekedés 16%. A brit meg 0.4%. Akkor mi sokkal jobbak vagyunk igaz, mint a brit gazdaság????

2018. nov. 14. 10:10
 25/26 anonim ***** válasza:
Itt két hasonló GDP-jű gazdaságról van szó. A nyugati gazdaságoknak meg már nemigen van hova fejlődni, így is kőgazdagok, örülnénk, ha fele akkorák lennének itt a fizetések...
2018. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kedves Takács!

"#17 Csak mert a magad sötét bunkó tehetetlenségét próbálod másra kivetíteni, még te látszol szerencsétlenebbnek csupán."

Szeretnél te ilyen tehetetlen lenni te szerencsétlenség:)

"Én akkor tanultam, amikor még nem volt lehetőség olyan könnyen utazgatni a világba és nyelvet tanulni, mégis diplomát szereztem. "

Magyarán a Kádár rendszerben tanultál?! Nem szégyen az, hisz nyolc osztály után már lehetett menni marxista egyetemre is, ha jól nyaltál. Gondolom kaptál egy szövetkezeti lakás, vagy önkormányzatit, amit aztán megvettél 20 ezer forintért és most itt ugatsz.

" Akkor dolgoztam én is és a párom is normális munkahelyen, amikor még 10% feletti volt a munkanélküliség. "

Most is elkezdhetnél dolgozni!

"Az én gyerekeim mindig is tanultak és tanulni is fognak, soha nem lesznek olyan szerencsétlen csóró barmok, mint te vagy. "

Tanulnak, de mit tanulnak tőled? Annyit, hogy apuka a cucializmusban kapott mindent és most orbán felszopóként tengeti az életét?

"Neked meg most sem sikerül semmi, amikor pedig minden sokkal sokkal könnyebb."

Nekem stabil megélhetésem van, de kérdezz meg bármelyik iskolázott fiatal embert a személyi kultuszodban sanyargatott agymosott gyerekeiden kívül, hogy mennyire könnyű!

Az idiotizmusod határtalan, és csak reménykedek, hogy fizetnek ezért egy közmunkás bért, mert egyébként sürgősen kezelésre szorulsz!

2018. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!