Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik fideszesek, azok nem...

Akik fideszesek, azok nem ebben az országban élnek? Főleg a fiatalok!

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm a kormány idiótasága miatt nem tud önállósodni illetve a szakmáját is ott kell hagynia, de ő is fideszes....



Miért? Miért??


2018. nov. 14. 10:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Es az nem zavar,hogy a diploma atvetelehez szukyefes kotelezo nyelvviusgat az mszps horn kormany vezette be?pont a fidesz biztositott ingyebes tanfolyamot a diploma mento program erwerben azonnal akik a nyelvvizsga hianya miatt nem Kapital diplomat
2018. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
56%
#31: Ennyi erővel a Fidesz meg eltörölhetné. (mondjuk én nem értenék egyet vele) Ez tipikusan az a helyzet, amikor ti agymosott fideszesek hőbörögtök hogy Bajnai a világválság alatt 20%-ról 25%-ra növelte az ÁFÁ-t, fujj MSZP, fujj Bajnai, fujj Gyurcsány. Az viszont már nem jut eszetekbe, hogy Orbán sem állította vissza 20%-ra, hanem még tovább is növelte 27%-ra, de őt mégis szopkodjátok. Miért?
2018. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

A logika ott van h egy diplomával...azért uram bocsás meg tanuljon már meg legalább egy nyelvet valamilyen szinten...Az ismerősöd elég nagy lúzer ahogyan azt többen is mondták..Az ilyen rinyáloknak tök mind1 ki van kormányon..ma ellenzéki vagy holnap a legnagyobb fideszes aztán mszpés vagy momentán momentumos :D Totálisan mind1 mert életképtelen vagy aki mindig valaki mástól várja h jobb sorsa legyen...Komolyan nem hiszem el h valaki úgy jut egy egy diploma végéig ,h egy nyelvizsgát nem tud össze szedni közben :D :D :D :D Kérdés ,h azért az érettségi sikerült vagy ott van az is valahol a fletó szakdolgozata mellet XD XD...De tényleg kíváncsi vagyok milyen komoly egyetem lehetett ahol az angol vagy valamelyik nyelv amit valószínüleg az érettségi-ig tanult sem sikerült felvinni arra a szintre ha valami humbuk low level nyelvizsgát össze szedjen.

De már a kérdésedből is le mertem volna fogadni h valami "baliberális agymosodának a bölcsijébe járt"...

2018. nov. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
#33: Vagy a smittpali szakdolgozata "mellet", te lángelme. Egyetemen amúgy sok helyen nincsen nyelvoktatás, vagy ha van, akkor sem kötelező nyelvet tanulni. De te a helyesírásodból, írásképedből, tájékozottságodból ítélve gimnáziumot se nagyon láttál belülről, nemhogy egyetemet.
2018. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!