Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rabszolgatársaim! Ti is...

Rabszolgatársaim! Ti is örültök annak, hogy jövőre többet dolgozhatunk a semmiért, miközben az ingyenélők kapják a CSOK-ot?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem, mert nem ebben a sz.ar országban élek és dolgozok.
2018. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
A CSOK-ot nem azok kapják, akikre gondolsz, mert munkaviszony kell hozzá (ezzel nem azt mondom, hogy egyetértek vele, mert nagyon felnyomta az ingatlanárakat, aki gyerektelen, az meg dögöljön meg ebben az országban...)
2018. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

"miközben az ingyenélők kapják a CSOK-ot"


Nagyon kevés roma kaphat csak CSOK-ot. A szocik idején minden alanyi jogon járt nekik, akkor nyilván nem sírtál...

2018. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Húzok vissza a tanya jellegű szülői házba önellátónak és például kapirgáló tojótyúkok tojásából sokkal lazábban megélek. Ott én tarthatok "tojótikot", de a modern rabszolgaságban meg engem tartanának "tojótikként". Azért írtam így komolytalankodva mert a digitális korszakban a modern rabszolgaságot sem lehet komolyan venni.
2018. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok rabszolga és tudtommal a CSOK munkaviszonyhoz köttetett szóval ingyenélő nem jogosult rá
2018. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem érdemlik meg.
2018. nov. 30. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol arról hallani hogy munkaerő hiány van pont a rabszolgának titulált betanitott munkás munkakörökben.

Csak annyi lenne a kérdésem, hogy miért hagyjátok magatok szopatni, miért nem álltok tovább. A környékünkön már csúnyán nézni sem szabad az operátorra nem hogy agyon túlóráztatni.

2018. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Punci
2018. nov. 30. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:
na csak kibújt a szög a zsákból
2018. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!