Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Disznóbőrbe vart és felakaszto...

Disznóbőrbe vart és felakasztott halott iszlám merénylő a megoldás?

Figyelt kérdés
Itt a videóban eztet állítcsák...

2018. dec. 4. 00:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mint a merényletek megelőzésének tuti angol módszere, amit korábban sikerrel alkalmaztak, mert hogy akkor nem tud a paradicsomba repülni a delikvens...


https://www.youtube.com/watch?v=3Xf6pY-ZHnM

2018. dec. 4. 00:46
 2/15 A kérdező kommentje:

További érdekes felvetések

https://www.youtube.com/watch?v=koo8YY1rGKs

2018. dec. 4. 01:00
 3/15 A kérdező kommentje:

Sok mindent megmagyaráz a bácsi.


Ti mit gondoltok erről?

2018. dec. 4. 01:12
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem néztem meg a videót, de hallottam az esetről, remélem, hogy más megoldás fog születni.

Az bizonyos, hogy egyre nagyobb az ellenszenv a bevándorlókkal szemben és egyre jobban jobbra tolódik Európa.

Meddig fog ez tartani? Ki tudja?

A francia zavargásokhoz is biztosan köze van a migrációnak, hiszen egyrészt a megszorításokat a bevándorlást támogató politikának tulajdonítják, másrészt Macron neve azt is fémjelezi és vele minden téren elégedetlenek enyhén szólva, ahogy Merkel is belebukik láthatóan a politikájába.

Sajnos az Iszlám nem fér össze az európai kultúrával, egyre több lesz a konfliktus, ami együtt jár a terrorizmus növekedésével.

Ha így lesz, akkor születhetnek drasztikus megoldások, de remélem, ebből mi kimaradunk és nálunk nem fognak ilyen módon bánni a néger és arab emberekkel.

2018. dec. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2018. dec. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hogy nehogy félreértse valaki. Az angol gyarmati csapatok öngyilkos merénylő holtestét halála után varrták disznóbőrbe és az így felöltöztetett holtestet akasztották ki nyilvánosságra a korabeli Pakisztánban.Az öngyilkos merényletek azonnal megszűntek.
2018. dec. 4. 04:02
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Igen, tudom.

Az akasztásra gondoltam, hiszen a halálbüntetés már megszűnt Európában és a disznóbőrbe varrás is durva dolog, de persze a terrorizmus sem elfogadható.

Érthetetlen számomra, miért ilyen semmire sem jó eszközökkel küzdenek, ha már úgy érzik, hogy valamiért küzdeniük kell, mert azt sem értem, mi bajuk van egyáltalán.

Még ha csak katonákkal szemben követnének el merényleteket, azt még valahogy meg is lehetne érteni, de gyerekek, nők, meg civil férfiak ellen, akik nekik semmit sem ártottak, az olyan iszonyatos gyűlöletet jelez, ami elképesztő.

Egyértelmű, hogy az Iszlámban kell valaminek lennie, ami ennyire fanatizálja őket és ekkora indulatot kelt.

2018. dec. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Előzőnek


Látom te is tévelyegsz, nem érted a helyzetet.

Az első videót nézd meg, az rövid és sok mindent elmond. Na a második az hosszú de félelmetesen mindenre válaszol.

Olyanokat mond amihez képest egy holtest bevarrása és kiakasztása legfeljebb ártatlan kis önvédelem.

2018. dec. 4. 05:08
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Én ürgebőrbe varrnám őket.
2018. dec. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jó ötletnek tartom. A bűnöző politikusok pedig bekerülhetnének egy nagy terráriumba ezekkel a kicsikékkel:

https://www.youtube.com/watch?v=UozWJTuhbMQ

2018. dec. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!