Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti konzultációs kérdőív...

A nemzeti konzultációs kérdőív anonim módon beküldve nem érvényes?

Figyelt kérdés

Szóval van a kérdőív mellett egy papír, amin megadhatom az emailem, és aláírást kér, továbbá rajta az adataim...


Rendben hogy beküldöm e papír nélkül a kitöltött kérdőívet. De figyelembe fogják úgy venni, vagy dobják a kukába?

Őszintén szólva nincs kedvem a nevemmel beküldeni....

Néztem a neten, mi lenne ha ott tölteném ki. Na ott eleve nem is enged továbblépni, ha nem adom meg a nevem, stb-t.


Hogy is van ez?



2018. dec. 11. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Ennek az a lényege, hogy ne küldhess be nyolcszáz anonim lapot. Ha nem akarod megadni a neved, akkor ne küldd vissza!

Bár nem tudom, hogy miért kellene titkolni a véleményedet, nem olyan eget rengető kérdések, hogy bitófa járna a rossz válaszért.

2018. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ez oylan dolog hogy igazából ki is lehet vele törölni. 99,9%, hogy nem is fogják számolgatni, hanem hasraütésszerű számot mondanak aztán kész, ki ellenőrizné le?
2018. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Érvényes az anonim kérdőív is. Ez szimpla adatgyüjtés, így listázzák a "hívőket".
2018. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

A konzultációs ív anonim. Nem kell hozzá sem a neved, sem a címed.

Ami mellette van papír azt sem kitölteni nem kell, sem mellé tenni ha nem akarod. Csak azoknak szól, akiket érdekel az ami a papíron fel van kínálva számukra.

A neten csak azért kell a belépéshez azonosítanod magad, hogy ne tölthess ki többet is. Éppen elég szövegelés volt korábban amiatt, hogy "bárki kitöltheti akárhányszor". Most nem lehet, akkor az a baj?

2018. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%

Sajnos az ellenzék nagyon rosszul kommunikálja a nemzeti konzultációt. Nem arra kéne biztatni az embereket hogy ne küldjék vissza, hanem arra, hogy nyugodtan visszaküldhetik a kérdőíveket, mert teljesen anonim, nem fogják listázni azokat, akik szinte mindenre nemmel válaszoltak.

Én mindenre nemmel válaszoltam és visszaküldtem a kérdőívet. Ha rajtam kívül minden ötvenedik ember ezt csinálná, akkor nem lesz megint 98%-on a kormánnyal egyetértő vélemények száma, mint a bevándorlással kapcsolatos konzultáción.

2018. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Közben látom a Fidelitas tagok akcióba lendültek és 7 percen belül 0 százalékra lepontozták a válaszomat. Megsimogatják majd a buksitokat biztosan.
2018. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

#5: "Én mindenre nemmel válaszoltam és visszaküldtem a kérdőívet."

Gondolod, hogy számít, mit válaszolsz? Biztos lehetsz benne, hogy már most készen van a lezáró kampány, hogy "a konzultáció sikeresebb volt, mint valaha, kiküldtünk 5 millió kérdőívet, visszaküldték mind a 8 milliót, az emberek 159%-a egyetértett velünk, a Magyar Nép azt akarja, amit mi, boldog karácsonyt", valamelyik minisztériumban pedig két napig jó meleg lesz, mert a kérdőíveket olvasás nélkül lapátolják a kazánba, hiszen soha nem volt érdekes, mik a válaszok, azok előre el vannak döntve.

2018. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#6

Tévedésben vagy. Éppen hogy nem a fideszesek pontoztak le a véleményed miatt, hanem a "haverjaid" mert kiszóltál a kánonból.

Ezt szövegeljük már az első konzultáció óta, hogy mindenki küldje vissza, akkor is ha éppen az elvárttal ellentétes vélemény van benne. Mert az a vélemény pontosan olyan fontos és pontosan annyit ér, mint aki támogatja a kérdést.

De a döntést csak akkor tudja gy vélemény befolyásolni, ha akkor mondják el amikor kérdezik és nem otthon vagy itt a fórumon.

Ezért kell elmenni mindenkinek szavazni és ezért kell mindig válaszolni az ilyen kérdésekre is.

Én is válaszoltam a Vona féle konzultációra. Kérdezték a véleményemet és elmondtam. Attól, hogy valószínűleg elhanyagolható volt a százalékos aránya, attól még ugyanúgy vélemény. És nem gondolom, hogy ne számolták volna bele, csak éppen kisebbségbe került és ennyi. Ha arra válaszolt volna minden fideszes, akkor ott is más lett volna az eredmény. De a fideszesek meg arra nem válaszoltak.

2018. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen mindegy hogy mit küldesz vissza, a fentmaradó/hiányzó kérdőíveket a fideszes aktivisták úgyis bedobják a helyes válasszal hogy sikeres legyen.

Nem ellenzékiként írom, de sajnos így van.

2018. dec. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!