Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan ered ez az egész "aki...

Honnan ered ez az egész "aki nincs velünk az ellenünk van és egy mocskos libsi"?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy aki jobboldali az fideszes és ha a fidesz hoz egy intézkedést mindenki mondja hogy "a jobboldal üdvözölte", meg hogy "a jobboldaliak így meg úgy"? És miért van az hogy aki nem ért egyet a kormánnyal az egy mocskos libsi? Mindegy hogy ő baloldali, jobboldali, kommunista, szociáldemokrata, liberális, konzervatív, stb, ha nem ért egyet a kormánnyal akkor libsi.
2018. dec. 11. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Honnan ered, A fejedből? Talán mert állandóan ezt hallod a hozzád hasonlóktól, hogy a fidesz ilyen, a fidesz ezt gondolja stb. sztb. Mert fideszestől nem hallottál ilyet az biztos.
2018. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Mint a Rákosi-érában: aki nem úgy táncol, ahogy mi fütyülünk, az megnézheti magát :)
2018. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
A XX. századból.
2018. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

#1 "Mert fideszestől nem hallottál ilyet az biztos."


:DDDDDDDDDDDDDDDDD

2018. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell ilyen kérdéseket kiírnod és nem fog eredni
2018. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az a lényegi probléma a politikában - és nem csak Magyarországon, hanem mindenhol -, hogy elvi kérdések vannak. Hagyományosan a baloldal a szegényebb rétegeket segítené, annak kedvezne, míg a jobboldal a középréteg védelmében szólal fel, azt tartja fontosnak. Egész biztos vagyok abban, hogy semmiben nem rosszabb az egykulcsos adórendszerünk egy többkulcsos rendszernél, csak egy embernek elvi kérdése az, hogy melyiket támogatja jobban.
2018. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2018. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
A szekértáborok létezésének a velejárója. A szekértáborok közötti árkok mélyítésén elég sok árokásó munkálkodik. Ők találnak ki ilyen hangzatos mondásokat.
2018. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

#1 volt, hogy te libsiztél le engem alaptalanul egy hozzászólásodban ember...én meg írtam, hogy a nénikéd térdekalácsa az. Most nem fogom visszakeresni. Veled ellentétben én nem itt verem magam egész nap.


Látod most buktál le, megint, hazudozol mint a vízfolyás, beteges amit csinálsz. Ugyanúgy mint a nertársaid.

2018. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%

#9

Márpedig jobban tennéd ha visszakeresnéd, mert tőlem soha nem kaphattál meg ilyet, hogy "aki nincs velünk az ellenünk van és egy mocskos libsi"!

2018. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!