Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagálnának az emberek,...

Hogyan reagálnának az emberek, ha Gyurcsány hozta volna ugyanezt a túlóratörvényt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 17:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
Abból is látszik hogy takács bérkommentelő, hogy nagyon is helyesen írva, szép kerek mondatokban ontja magából a kormánypropagandát.
2018. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%

"Ha közben 5,2%-kal nőtt volna a GDP, 10% feletti béremeléssel és évek óta alacsony munkanélküliséggel, alacsony inflációval, akkor szerintem sehogy."


Tehát ha "pörög" a gazdaság, akkor pöröghet a garázdaság is. Akkor csinálhatnak veled akármit is, nincs probléma. Ha nem, akkor miért sugallod ezt? Mondjuk emiatt is együtt kéne Orbán haverodat és Gyurcsányt lámpavasra húzni. Gyurcsány hagyta, hogy hitelbe verje magát a fél ország, csak legyen jó az építőipar. Orbán biorobotokat termel, csak legyen GDP.

2018. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

"Ilyenkor olyan szépen leleplezitek saját magatokat. nyilván NEKED fizetnek a válaszaidért, ha másnál erre következtetsz"


Basszus... lebuktam. :( A zseniális érveléseddel, hogy ha mondok 'A'-t akkor biztos én is 'A' vagyok nem tudok mit kezdeni... feladom magam, bevallok mindent.


Gyuri bácsitól ötvenezer, Brüsszeltől is becsúszik pár tízes, Gyurcsány is ad valamennyit ha épp jobb hónapot zár. Azt hiszem felsoroltam az összes Ellenséget, légyszi egészíts ki, ha valamit kihagytam.

2018. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ő is megszavazta.
2018. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

#11

"Abból is látszik hogy takács bérkommentelő, hogy nagyon is helyesen írva, szép kerek mondatokban ontja magából a kormánypropagandát."

Nem gondolod hogy ez volna a normális mindenkitől?

Magyar emberek vagyunk nem?

vagy neked meglepő, csakis az írhat úgy, ahogyan mindenkinek kellene, akit fizetnek érte?

Légy igényes saját magadra, a munkádra és akkor te sem látszol majd a szöveged alapján agyilag zokninak.

2018. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha valakinek kétsége van afelől hogy Takács Zs bérkommüntelő-e vagy sem nyugodtan írják be a Google-ba ezt: Takács Zs5

A válaszainak a 99%-ában a Fideszt dicsőíti, mindegy milyen korrupciós vagy egyéb ügyre kérdeznek rá ő csak a propagandát nyomatja, -mindig minden körülmények között csakis a Fidesznek lehet igaza- stílusban teszi ezt már évek óta.

Ha ön ezért tényleg nem kap pénzt akkor itt már csak arról lehet szó hogy meg van őrülve vagy csak nem tudd találni normális elfoglaltságot abban a nyomorult kis életében.

Mert az teljesen irreális hogy valaki ennyire egyetért mindig minden körülmények között a kormánnyal még ha az Fideszes is és mindig PONTOSAN a kormány álláspontján áll ha ön ezért tényleg nem kap pénzt akkor vagy bolond, vagy ez valami perverz hobbi amivel próbálja hergelni az embereket mert jobb dolga nincsen.

2018. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

#16

Nagyon, nagyon szerencsétlennek kell lenni annak, aki szerint ha egy olyan párt véleményével egybe esik az enyém, amelyiknek legutóbb 2,8 millió szavazója volt, azt hiszi, hogy csakis pénzért lehet azt mondani, gondolni amit az a párt is képvisel.

Tudom, hogy titeket nem szoktak a politikusaitok képviselni, hogy ti hajlandóak vagytok taktikai szavazásból akár arra is szavazni akit gyűlöltök, de nálam ez nincs így és még vagy 2 milió embernél sincsen, az tuti. Az a számodra érthetetlen helyzet van, hogy a fidesz azt képviseli amit a szavazói szeretnének. Nem mindig egyezik a véleménye mindenkinek, de nagy vonalakban igen.

Amúgy vicces a szöveged hogy "már évek óta" írnék itt, nyilván mély nyomokat hagytam benned, mert alig fél éve vagyok a portálon regisztrálva.

De sebaj. Nyilván ennyire idegesít, hogy nem sikerül cáfolni amiket írok.

2018. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
2,8 millióval kétharmad, a 8,5 millió szavazásra jogosultból. Nem rossz.
2018. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
# 17 Nézd én rohadtul leszarom milyen párttal szimpatizálsz viszont az elég gyanús hogy te pont véletlen 100%-ban azon a véleményen vagy amit ők képviselnek minden témában (Ennél már az lenne gyanusább ha szóról szóra leírnád Orbán beszédeit). Ez hihetetlen ilyen nem létezik ez abszurd. Ilyen csak abban az esetben lehetséges ha neked a Fidesz nélkül eleve nem lenne véleményed az eseményekről és milyen jó hogy itt ez a párt aki pont a szádba adja hogy mit kell gondolnod, de ebben az esetben is marad az a véleményem hogy bolond vagy ha te ezt csinálod és nem kapsz még pénzt sem érte, mert érted ha pénzt kapsz érte (mint a királyi tv műsor vezetői hogy butítsanak, mondják az értelmetlen propagandát) az teljesen más dolog akkor meg van hogy miért csinálnád, de így semmi értelme sincs és értelmetlen dolgokat csak idióták csinálnak. :)
2018. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
89%

Takács, van az elnéleteddel egy kis probléma. Amióta ez a fidesz nevű trágyadomb színleli a kormányzást, mástól sem hangos a komment szekció, mint hogy a kritizálók biztos valami fizetett trollok, "merhátugye a fideszt mindenki szereti, hiszen a mavyarok rája szavaztak, há' a Orbán is megmonta..."

Aranyapám, nektek az a szent meggyőződèsetek, hogy a fidesznek akkora a társadalmi elfogadottsága és annyira fa.s.szán kormányoz, hogy eljépzhetetlen bärmiféle kritika. Tudom, persze, te nem. De nézz el magad mellé. Az a birk...izé...az a fideszes haverod így gondolja. Meg a másik, meg a harmadik. Tudom, tudom, ti nem...mégis ilyenekkel vannak tele a fidesz és orbán facebook kommebtjei is. Ilyen, kritizálókat gyanúsítgató assfejekkel.


Nnna...akkor ennek ismeretében hogy is van akkor ez a "ha te annyira mondod, hogy fizetett troll, akkor biztos te vagy az" című sztori?


Ne kapkodd el a választ!

2018. dec. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!