Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez jó jellemzése a magyar...

Ez jó jellemzése a magyar embereknek?

Figyelt kérdés

Ma hallottam:

"A magyarok olyanok, mint egy kövér ember, aki folyamatosan arról álmodozik, hogy majd egyszer sovány lesz, de minden este bezabál egy kiló zsíros kenyeret és egy doboz fagyit és még büszke is rá, hogy neki ilyen jó étvágya van."



2018. dec. 17. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Magyar vagy Kérdező? Igaz rád?

Nagy marha volt aki ezt mondta, de biztos nagyon büszke volt rá.:)

2018. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A fideszesekre igaz. Itt ajvékolnak a jólétről meg az erős gazdaságról meg a biztonságról, aztán megszavazzák a legnagyobb tolvajpártot aki valaha volt, útját állva ezzel bármilyen jólétnek.
2018. dec. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen és várjuk a következő a következő kérdésed
2018. dec. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ez szimpla gyűlölködés. Ha a cigányokról vagy a zsidókról írtál volna ki hasonlót, már törölték volna a kérdésedet. Így viszont a válaszomat fogják törölni.
2018. dec. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, alapból nem jellemző a kezdeményezőkészség, csak a várjuk ki majd megoldódik mentalitás.

Természetesen van kivétel, de az kissebség, ellenkező esetben nem lenne igaz az eredeti felvetés.

Amúgy a kövér emberekre jellemző az is, hogy nincs semmi belátásuk, vagy valóságérzékelésük, hogy ez most rossz, baj van.

Tudom mert voltam kövér.

Az is lehet, hogy a kövérség csak az eredménye a rossz hozzáállásnak, sőt ez utóbbi valószínűbb.

2018. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!