Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mit tett a mai politika...

Nektek mit tett a mai politika a környezetetekkel?

Figyelt kérdés
Borzasztóan fest a baráti köröm. Mindenki vagy élesen jobboldali, vagy élesen baloldali. Lassan már a facebookot is félve nyitom fel, vagy egyáltalán nem (mondjuk ez bizonyos szempontból nem hátrány, de akkor is!) Aki kitart a kormány mellett, annak mindenki Soros bérenc, aki nem. Egy másik barátom éppen a tüntetés közepében virágzik csak igazán. Aki nem tüntet, az számára nem tesz a hazáért. Ha ők ketten találkoznának, itt lenne a világvége. A politika erősen húzza magával a vallást mostanság, ami szintén nem jó. Mély keresztény barátaim csak a jobboldal felé húznak, nem hallgatják meg a másik oldal érveit. Ateista barátaim szidják a keresztényeket (és ezzel a keresztény barátaimat!) bigottnak, idiótáknak nevezik őket. Magamon is el kell gondolkodjak, hogyan csöppentem ennyire eltérő társaságokba, de megtörtént, mert mindkét oldalon vannak olyan emberek akikkel találtam közös témát, elfoglaltságot, tehát nem csak a fent leírt dolgok léteznek szerencsére. De olyan rossz hallgatni őket, ha ezekről van szó. Képzeljétek el,hogy egyik nap azt hallgatom, hogyan bomlasztja a világot a liberalizmus, másnap pedig azt, hogy a keresztények még mindig a középkorban élnek. A végén mindkét társaságból el fogok maradni, mert ezt nem lehet kibírni!
2018. dec. 20. 05:37
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is ugyanez a helyzet. Már meg sem merek otthon szólalni mert apám azt mondja hogy Soros zsoldos vagyok és biztos benne hogy interneten szerveszkedünk vele a fősuli szabadidejében. A hétvégén konkrétan elvette tőlem a telefont amíg a barátnőmmel messengereztem és elrejtette amíg átnézte az üzijeimet. Visszaadta de nem mondott semmit csak ledrogosotott. Tiszta őrület már az egész.
2018. dec. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ez Magyarország 2018.
2018. dec. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nincs ezzel semmi gond, legalább elválik a xar a májtól, ahogy mondani szokás.

Engem leginkább a nyugaton élő fideszesek és jobbikosok száma döbbent meg igazán, amikor Hollandiában hallja, hogy magyar vagy és odajön dumálni és egyből belekezd a migráncsozásba, meg hogy roh*dék hollandok, azok kizsákmányoló népség és otthon Magyarországon mennyivel jobb az élet, mint Hollandiában. És érted bazz, ott él már évek óta és onnan veri a nyálát, hogy Magyarországon mennyivel jobb élni. :D Ezt először nem is akartam elhinni, de már találkoztam pár ilyennel és megdöbbentő.

2018. dec. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Ne ülj fel a politikai provokációknak, mindig csak azt nézd, hogy te/ családod jobban élsz e jobb e az ország helyzete? Nem kell belemenni napi szintű politikai csatározásokba, ez a politikusok dolga, bár a magyar ember hajlamos rá sajnos...
2018. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve felfüggesztettem a Facebookomat, mert nem akartam megutálni a barátaimat. Mindenki azt csinál amit akar, de velem a politizálás tabu.
2018. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!