Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most meg kapják a túlóra...

Most meg kapják a túlóra pénzt, hogy aláírta az Áder János, és miért törtekbe az MTV székházába?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezt gondold át újra!
2018. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem menj ki a friss levegőre, szívj el egy cigit és túráztasd kicsit a Wartburg motorját. Attól majd lenyugszol.
2018. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
MTV székházba kik törtek be?
2018. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
84%
Pétek van. Előkerült a kannásbor.
2018. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A pénzt mindenképp megkapják mert azt a Soros fizeti.

A tv-hez meg azért törtek be mert ott volt bent egy 99-es szintű Pokemon.

2018. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem törtek be, beszélni akartak az igazgatóval (vagy a főnökkel, nem tudom hogy hívják) és beolvasni a pontjaikat (ami szerintem teljesen jogos, a közmédia nem engedhetné mag magának, hogy elhallgassa amit egy képviselő üzenni, nyilatkozni akar), de a biztonsági őrök nem engedték nekik, sőt párakat ki is dobtak, meg bántalmaztak, szóval ott táboroztak bent egy ideig.


A fő probléma az a túlóratorvénynél, hogy sok helyen a munkavállalók nem engedhetik meg maguknak, hogy nemet mondjanak, ha a főnök azt mondja, hogy mostantól minden szombaton túlórázol, mert nincs mindenhol munkaerőhiány, az ország bizonyos részein még mindig nagyon nehezen találnak munkát az emberek.

2018. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy O1G.
2018. dec. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!