Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapján akarta bevinni...

Mi alapján akarta bevinni Szél Bernadett a momentumos képviselőket a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Arról beszél egyik videóján, hogy Kövér Lászlóék "kitiltották a parlamentből őket"

Van erre valami házszabály, hogy képviselők bevihetnek embereket az ülésekre? Ha igen, akkor miért nem engedték be őket? Ha pedig nem mehettek be, akkor még is mit gondolt Szél, miért próbálta bevinni őket?

Nem nagyon értem ezt a dolgot.


[link]


2:22-nél beszél erről.



2019. jan. 3. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Plenáris ülésnapokon az országgyűlési képviselők vendégei az ülésterem karzatát díjmentesen látogathatják. Az Országgyűlés plenáris üléseit – általában hétfőn 13:00 órától, illetve kedden 09:00 órától – minden 14. életévét betöltött vendég karzatjeggyel látogathatja."
2019. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De mint vendégként csak a karzaton, ezt értem. De akkor miért nem engedték be őket?

Ha a képviselők csak vendégként akarták bevinni a momentumosokat, és nem az ülésre, akkor mi volt a baj? Tök nem értem...

2019. jan. 3. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, szerinted mi? :D


Ez a demokrácia. Kövér attól vonja meg a beléptetési jogot akitől akarja semmi valós ok nélkül.

2019. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na ja de azért kiváncsi lennék hivatalos magyarázatra, mit fognak mondani, miért nem engedték be őket.... Bár úgy sem lesz szerintem.
2019. jan. 3. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Országgyűlés Sajtóirodája azt írta az Indexnek az esetről, hogy "a házelnöki rendelkezés értelmében - mellyel az Országgyűlési törvény ruházza fel az Országgyűlés elnökét - 2019. január 3-án az Országház épületébe érvényes napi belépők kiadása szünetel. A rendelkezésről a frakciók az informatikai hálózaton keresztül előzetesen értesítést kaptak."

Magyarul azért nem vihettek be vendéget a képviselők, mert csak.

2019. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felháborító... De ez legyen a legnagyobb bűzlő dolog a kormány közelében. Vannak ennél nagyobb pofátlan húzasok is.
2019. jan. 3. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Kövér agyát átszőtte az orrán felkúszó bajusz és mikor milyen nyomást gyakorol rá.
2019. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!