Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tüntetők miből gondolják,...

A tüntetők miből gondolják, hogy finomkodással bármit elérnek a kormánynál?

Figyelt kérdés

Én is voltam kint, még 2018 decemberében.

De már nem nem megyek ki, mert nincs értelme.

A tüntetés túl "finom", hangos beszéddel és tábla feltartással semmit sem fognak elérni.


Sokkal többre lenne szükség, főként általános sztrájkra.


-Megbénítania vasúti közlekedést, egyéb tömegközlekedést

-Festékpatronokkal és tojással megdobálni a törvényt elfogadó képviselők autóit, amikor távoznak vagy "munkába" mennek.Ezt olyan pogrom szerűen kellene kivitelezni.



A magyar kormány tagjai csak ilyenkor emelnék fel a fejüket.A többségük egy elefántcsonttoronyban üldögél és onnan tekint le, fogalma sincs,hogy valójában mi van az országban, fogalmuk sincs a túlórázásokról, munkakörülményekről.


Pl:Franciaországban megkérdezték Macrontól,hogy mennyibe kerül egy liter tej vagy valamiféle élelmiszer és körülbelül a valós ár negyedét mondta.Na, a magyar kormány éppen ilyen.


2019. jan. 5. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Ennél a kormánynál még akkor sem érnének el semmit. Legfeljebb forradalommal lehetne leváltani. De nem lenne jó, ha forradalom lenne.
2019. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
7%

"De már nem nem megyek ki, mert nincs értelme."


Te a balhé miatt mentél?

A sztrájkot szervezik a szakszervezetek.

2019. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is: nyugodtan szervezd meg, vagy kérdezd meg mit tudsz segíteni. Kettő: Ha nem mész ki, nem lesz semmi se, hiszen még csak annyira se vagy hajlandó, hogy megmutasd, hogy "itt vagyok, nekem se tetszik a rendszer". Rád is szükség van, ha több száezren hitegetik magukat, hogy pont ők nem hiányoznak oda akkor pont ők fognak. Értem, hogy nem tetszik a módszer szerintem is lehetne keményebben, de ha azt se lehet tudni mennyi az ellenző, még nehezebb valami komolyabbat megszervezni? Mi a biztosíték, hogy be fogsz szállni, ha az utcára se mész ki?
2019. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Majd durvul az idővel. Lesznek még itt akasztások meg tankkal taposás.
2019. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert csak szép szóból ért az ember.
2019. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Némi képzelőerővel a szép szó, a kemény szó és a közönséges öncélú pusztítás között azért van még néhány lehetőség. Mondjuk olyan, ami nem pusztítás, a normalitás értelmében még csak ne mis törvénysértő, ám annál kényszerítőbb annak a számára, aki felé alkalmazzák.


Igen, volt finomkodás is. Amit ebben nem értesz, az a módszertan. A későbbiekre nézve fontos, hogy minden lehetséges eszközt (a szép szótól indulva) igénybe vegyünk. De a finomkodáson már túl vagyunk. Ha figyelsz, észreveszed. De ennek hiánya nem a rombolást jelenti. Nem kell összekenni senki autóját, az csak bosszantó de nem eredményes. Tippeket itt nem adok, de arról biztosíthatlak, a szervezők tudják, minek kell következnie. Azért nekik se könnyű. Egy félreértett szó és a vandálok beindulnak. És nem az lesz a gond, hogy az autót tönkreteszik, hanem az, hogy az eredményeket is.

2019. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:

Nincs szükség fölösleges rongálásra.

Létre kell hozni egy rögtönítélő bíróságot, amely ítéletet mond a népnyúzók felett. Az ítélet pedig azonnal végrehajtandó, bármi áron.

2019. jan. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!