Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EurópaiBaloldal komoly...

Az EurópaiBaloldal komoly ellenzéki erő lehet a jövőben?

Figyelt kérdés
Én úgy látom,hogy ők az egyetlen,valóban baloldali és tisztességes párt.

2019. jan. 9. 22:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

És az akkora nagy baj,ha valaki a szegényeket akarja támogatni a gazdagok rovására?


"Amikor ételt adok a szegényeknek,szentnek neveznek.De amikor megkérdezem miért nincs mit enniük,kommunistának"

2019. jan. 10. 00:11
 12/18 anonim ***** válasza:

"És az akkora nagy baj,ha valaki a szegényeket akarja támogatni a gazdagok rovására?"

Ki számít gazdagnak akinek a micsodájával akarod verni a csalánt? Idén? És jövőre vagy 3 év múlva ki fog gazdagnak számítani? Kitől és mit fogsz elvenni, ha a gazdagok pénze elfogy?

2019. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A kiválás főleg személyi kérdések miatt történt.

Fratanolo János akart az új vezető lenni, Vajnai meg csatlakozott hozzá és az ifjúsági szervezettel megpróbálták leváltani Thürmert, de végül őket zárták ki.

A másik dolog az MNA-Munkáspárt együttműködés volt, ami a kiválást okozta.

2019. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az EB sokkal szélsőbb baloldali, mint a Munkáspárt.
2019. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"És az akkora nagy baj,ha valaki a szegényeket akarja támogatni a gazdagok rovására?"


Ha csóró vagy nyilván nem, viszont egy ilyen rendszer korlátolja a feljebb jutást, akármilyen keményen is küzdenél akármilyen intelligens is vagy nem tudsz feljebb jutni a társadalmi ranglétrán egy marxcista rendszerben lehetetlen előre törni.

2019. jan. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szerintem ez tök jó lenne,nem tudom miért kezelitek problémaként.

Egyenlőség lenne,nem lenne szegénység,nem lennének undorító gazdagok.Hát nem lenne sokkal jobb világ?

2019. jan. 10. 11:44
 17/18 anonim ***** válasza:

"Egyenlőség lenne"

Sose lesz egyenlőség, nem is lehet, nem vagyunk egyformák!


"nem lenne szegénység"

Miért ne lenne? A "szegények" egy része ugyanúgy a kocsmába meg a cigibe ölné a segélyt és nem haladna egyről a kettőre.


"nem lennének undorító gazdagok"

Mikortól gazdag valaki? Mitől undorító egy gazdag? (vonatkoztass el az oligarcháktól, strómanoktól) Attól, hogy többet dolgozott, tanult, kockáztatott?


"Hát nem lenne sokkal jobb világ?"

Nem, mert ilyen nem lesz, ez utópia!

2019. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ha nem is lenne egyenlőség,legalább mindenki egyenlő eséllyel indulna.

Én se mehettem el az álomszakomra egyetemre,mert nincs pénzem a rohadt pesti albérletre.Csóró is maradok és az álmaimat se tudom megvalósítani.

Ha EurópaiBaloldal lenne,ez másként lenne.

Mészáros Lőrinc vagyonából évtizedekre fel lehetne számolni az országban a gyermekéhezést.Hát miért ne kéne tőle elvenni?

2019. jan. 10. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!