Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy több...

Hogy lehet az, hogy több kivándorló van Ausztriából, mint Magyarországról? Igaz ez?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor a sajtótájékoztatóban azt mondta, hogy a magyar munkavállalók 6%-a, míg az osztrákok 6,6%-a vállal külföldön munkát. Mi lehet ennek az oka?

2019. jan. 10. 11:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Ausztria rendkívül élhetetlen Magyarországhoz képest. "


Hát mondjuk ennél erősebb kifelyezést ma nem fogok olvasni szerintem....

Akkor miért nem az Osztrákok jönnek át a határon Magyarországra? Valami nálatok nem stimmel, ha tényleg ezt hiszitek.

2019. jan. 10. 11:40
 12/24 anonim ***** válasza:
8%

" De hát... ahogy Sztálin is mondta, csak azokban a statisztikákban hiszek, amit én hamisítottam."


Az zsír, csak akkor mért hiszel jobban az osztráknak mint orbánnak?

Mert hogy én utálom mint egy büdös cigányt és tudom hogy hazudik az rendben van, de az osztrák meg még mocskosabb.

2019. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
6%

"Ausztria rendkívül élhetetlen Magyarországhoz képest. "



Szerintem az élhetetlen eléggé enyhe kifejezés arra a tróger helyre. Eleve csak az új Brenner szabályuk nézd meg.

2019. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
Mi bajotok az osztrákokkal? Egy kulturált, kiemelkedő európai nép. Az, hogy a kelet-európai ingázókkal úgy bánnak mint egy kutyával az természetes. Mi is úgy bántunk 10-20 éve a román vendégmunkásokkal. Akkor utáljuk saját magunkat is, mert rosszak voltunk, amikor még nekünk volt jó a gazdaságunk és ide tolták a pénzéhes pofájukat mások?
2019. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13%
Osztrákok mind hülyék.Szar hely az egész.Tróger népek lakják.És ez mink okos magyarok állapítottuk meg.Bizony bizony,példát vehetnének rólunk.Mert nálunk nincs jobb a világon,meg lehet nézni a országunkat.Minket irigyel mindenki.
2019. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
41%

#15

Igen, a Magyar az Árlya Faly. Ez nem is kérdés.

2019. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
32%
Igazából nem azt mondta Viktor, hogy több a kivándorló, hanem hogy többen dolgoznak külföldön. Osztrákoknál ez sok ingázót jelent. Abban viszont igaza van, hogy románoknál, szlovákoknál több van. Csak ez nem vigasztal senkit, ettől még nem lesz jobb itt a helyzet.
2019. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 hollófernyiges ***** válasza:
A Vezér úgy értette, hogy a magyar munkavállalók 6%-a dolgozik Ausztriában.
2019. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
8%

1,2 milla magyar kint? Kicsit túlspilazták a számokat:-)


Mellesleg az en mhelyemen mindenki élt külföldön par evet aztan vissza is jött :-)

2019. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyára nincs több kivándorló Ausztriából, mint Magyarországról. Sőt Ausztriába elég sok magyar jár ki dolgozni.
2019. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!