Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely vagy Puzsér...

Karácsony Gergely vagy Puzsér az esélyesebb?

Figyelt kérdés

2019. jan. 13. 16:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ém nem hiszem hogy a Tarlós nyerne.Úgy látom,hogy Budapest utáljana fideszt.
2019. jan. 13. 22:16
 12/16 anonim ***** válasza:
A Puzsér a vicc kategória, a karácsony majdnem vicc kategória, tehát a Gergely esélyesebb, de mint abszolút győztes, ő sem esélyes...
2019. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%

Puzsérnak van egyénisége a többi jelölttel szemben, kész vicc, hogy olyan emberekkel kell ringbe szálljon mint az ellenfelei. Őszinte, szimpatikus ember. Ő volt az első aki bejelentette, hogy indul, már is rászálltak jobb és baloldalon egyaránt, de főleg baloldalon. Van egy álma azzal kapcsolatban, hogy milyennek szeretné látni a fővárost. A többi jelölt lejárt zombi.

Azt hiszem, hogy Puzsérral legyőzhető Tarlós. Egy Karácsony vagy egy Molnár Csaba soha se győzhetné le Tarlóst, akinél többet nem ígérhetnek.

Nem vagyok Puzsér párti, teljes mértékben Tarlósnak drukkolok, ahogy gondolom a baloldaliak jó része is. Ettől függetlenül be lehet fejezni Puzsér lejáratását.

2019. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:


1. Egy szóval se mondtam, hogy Fideszes lennék. Olvasd át még egyszer a fenti hozzászólásomat. Az tény, hogy nem tévedtél túlságosan nagyon, legközelebb a Fideszre fogok szavazni, eddig mindig a Jobbikra szavaztam. Csak hát.... Azóta sokat változott a Jobbik.


2. "Rohdadék fideszes"

A fenti hozzászólásomban egyáltalán nem minősítettelek téged vagy azt a társaságot, amihez tartozol. A baloldalon ez a vitakultúra? Természetesen, ezt Puzsér is kezdi érezni a bőrén.


3. Éppen azt írtam, hogy Puzsérral legyőzhető Tarlós, emiatt célszerűbb lenne abbahagyni Puzsér mocskolódását. Egy Karigerire vagy egy Horváth Csabára soha se fog szavazni egyetlen jobboldali se (akkor se, ha elege lenne a Fideszből), Puzsérra már inkább.


"Nem vagyok Puzsér párti, teljes mértékben Tarlósnak drukkolok" - írtam. Hogy miért? Hogy jelezzem, hogy annak ellenére, hogy jó véleménnyel vagyok Puzsérról, Tarlóst jó polgármesternek tartom.

2019. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem Puzsér nem is akar komolyan indulni, eleve teljesen alkalmatlan egy város vezetésére, talán még önkormányzatot se látott belülről.

Szerintem indulni csak azért indult, a médiajelenléte fokozódjon, ismertebb legyen. Ha valami csoda folytán Megnyerné az előválasztást, és Tarlóst is, Az eddig park széléről fikázó emberkénk, aki mindig megmondta mindenre a tutit, ezen túl neki kellene teljesítenie, és hamar kiderülne, hogy semmihez sem ért. Na akkor ő lenne a legnépszerűtlenebb ember, és ezzel a közszereplői hírnevét is eláshatná, utána már ha csak valami fikázós műsorban, ami most jól áll neki, ott is csak közröhej tárgya lenne.

Sőt, látom magam előtt a tévéparódiákat, hogy humoristák utánozzák: puzsér fikázza puzsért.

Ő egyszerűen fikázásra van kalibrálva, nem teremtésre. Megmondóembernek jó, másra nem.

2019. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Puzsér programja kb. olyan, amilyet bármelyik egyetemista kellő mennyiségű sör mellett megírna, és kész.

Amúgy is komolytalan ígérgetés az egész fickó, ahogy már az előző hozzászólásomban megírtam, de most kifejtem még pár dologgal:

Amennyiben Puzsér tudja, hogy önmagában kevés ahhoz, hogy a programját megvalósítsa, akkor ő hazudik a legnagyobbat, amennyiben nem tudja, hogy egy főpolgármesternek önmagában milyen jogai, kötelezettségei és lehetőségei vannak, akkor meg azért alkalmatlan, de szerintem nem sokszor látott belülről önkormányzatot, nem sok önkormányzati testületi ülést láthatott, vagy annak jegyzőkönyvét olvashatta.


Lehet őt komálni azzal, hogy ő minden politikust szétfikázza, de ezzel nem sok eredményt tud majd elérni. A főpolgármester nem egy kiskirály, aki megvalósítja azt amit csak elképzel. Márpedig ő inkább azt sejteti, hogy megosztja az embereket, polgármesterként pedig azért alkalmatlan, mert KÉPTELEN EGYÜTTMŰKÖDNI a két nagy oldallal, így főpolgármesterként mindig kisebbségben maradna, és az jönne ki, hogy a nyúl vinné a puskát, de nem tudja.


Karácsony Gergely viszont Zugló polgármestereként már BEBIZONYÍTOTTA, hogy képes egy önkormányzatot vezetni, és kisebbségben is hatékony tudott lenni, és annak ellenére, hogy kisebbségben volt, a Fidesszel és az MSZP-vel is el tudta fogadtatni főbb elképzeléseit: átláthatóvá tették a gazdaságot, közérdekű adatok a politikusok vagyonnyilatkozatai stb. egyedülálló módon nyilvánosak.

Nem azt mondom, hogy ez a zugló vezetésének a legnagyobb érdeme, hanem csak azt akarom szemléltetni, csak azt, hogy a politikusok részéről ezek a legkényesebbek, mégis sikerült velük elfogadtatni. Akkor szerintem Fővárosi szinten is bizakodóak lehetünk. Puzsérról az ilyesmit elképzelni sem tudom még akkor sem, ha akarná. Egyszerűen emberileg képtelen.


Lehet, hogy jól ki tudja fejezni a népharagot, de Karácsony jól látja: a város már így is romokban van, nem az kell, hogy kő kövön ne maradjon, hanem valamit építeni kellene már. Ehhez higgadt határozottság kell, nem mitugrálszság.


Puzsér programja kétségkívül nagyratörő, ámde nem veszik figyelembe a lehetőségeket, korlátokat, tehát irreális, megvalósíthatatlan, és fenntarthatatlan. Nem vesz olyan alapdolgokat figyelembe, hogy mégis miből valósítaná meg, hogyan valósítaná meg... Egyszerűen pókerezik, de béna. Mondom, szerintem ő nem is főpolgármesterséget akar nyerni, ő nem arra játszik, hanem a celebségének népszerűsítésére játszik, azt meg nyeri is. De az önkormányzati választás másról szól.

2019. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!