Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar ellenzék miért szimpati...

Magyar ellenzék miért szimpatizál Sargentinivel?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja rolla, hogy egy migráns pártoló politikus, valamint a sorosista érdekek mellet ált ki. Ez mindent elmond az őt támogató magyar ellenzékről is. Ha ien emberekkel álnak kapcsolatban nem bizom meg többet bennük. Bár eddig se nagyon pártoltam őket a kulturákatlanságuk miatt. A fidesz eből a szempontból tényleg jobb. Ha majd hatalmon lesz az ellenzék akkor is ilyen módon beszélnek majd?

2019. jan. 24. 19:52
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
ILYen nem ien.
2019. jan. 24. 19:55
 2/56 anonim ***** válasza:
82%

"Mindenki tudja rolla, hogy egy migráns pártoló politikus, valamint a sorosista érdekek mellet ált ki."


El kell keserítselek mert nem mindenki így tudja, vannak akik látják a valóságot, veled ellentétben.

Veled meg alapvető baj van, mikor tényként adod elő az orbán hazugságait akkor nekem mint kivülállónak rögtön feltünik hogy téged is sikeresen leoltot orbán a hazug sunyi propagandájával.

2019. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
90%
Meg még egy malomtulajdonos kulák a szeretője is.
2019. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
82%

Migránspártoló, sorosista, kulturálatlan.

Definiálnád, miket értesz ezalatt?

2019. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ne használd másra azt a szót hogy kulturákatlanság ha a helyesírás elemi szabályait sem tartod be.


Amúgy kabaré, hogy arra ugyan képtelen vagy elsajátítsd szép magyar nyelvünk szabályait de a világösszesküvésekben szerencsére mindent átlátsz.

2019. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
92%
Senkit nem érdekel a Sorosozós hazugsága a Fidesznek, csak titeket lehet ilyen kitalációkkal vezetgetni, mint az óvodásokat. Sargentini a magyar demokrácia lerombolására hívta fel a figyelmet és az nagyon is fontos, ma már létkérdés, mert ez az ország nem fogja túlélni a Fidesz féle autokráciát az biztos. Elmenekül mindenki, egyszerűen kipusztulnak a magyarok innen a Fidesz egypártrendszerű önkényuralmának köszönhetően.
2019. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Judith Sargentini: [link]


És addig pedig ti ne beszéljetek kulturáról amég az ellenzéki politikusok a földön hemperegnek és szinészkednek. Meg a bizonyos Nagy Blanka színvonalú embereket se támogassátok.


Szombathelyi tüntetés: [link]

2019. jan. 24. 20:22
 8/56 anonim ***** válasza:
86%
Itt az élő példája annak hogy a fidesz szimpatizánsok Észak-Koreát akarnak csinálni Magyarországból. Nem létezik és nem is létezhet semmiféle ellenvéleménye csak az övék és csak "A PÁRT" mindenek felett.
2019. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
Mert rávilágított az itteni problémákra. Hogy most már nem csak itten mi mondjuk, hanem kívülről is látják, és mondják, hogy valami nem jó. (én nem vagyok politikus)
2019. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
12%
Miért élhetetlen? Régen 100x rosszabb volt. Igen kevesebbe került minden de a minimálbér is kevesebb volt. Az ellenzék pedig be engedné a migránsokat. Persze ezt az ellenzéki média tagagya de nekem kibujt a szög a zsakból, amikor megtudtam hogy Judith Sargentinivel, a migrámstámogató politikussal szimpatizálnak. Vagy azt akarjátok hogy jöjjenek be a migránsok? Hát rendben akkor pártoljátok őket! Én inkább várok egy normális ellenzékre addig senkire sem szavazok.
2019. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!