Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az, hogy balliberál...

Mit jelent az, hogy balliberális és miért gúnyolja a kormánysajtó ezzel az ellenzéket?

Figyelt kérdés

2019. jan. 24. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Én ősnáci vagyok, csak nem tetszik a diktatúra, ipari méretű lopás.


Azt hittem ez nem fér bele a ballibsi-be, de a Bayer féle szarosnyelvűek szerint igen.

2019. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
96%
A balliberális egy olyan politikai irányzat ahol a baloldali nézetek kiegészülnek egy liberális nézettel is. A liberális emberek például küzdenek az emberek egyenjogúságáért (nemi beállítottságtól és származástol függetlenül). Az a lényege hogy kifejezetten nyitottam az új dolgokra, szemben a konzervatív irányzattal. Ez csak egy példa volt hogy hátha így egyszerűbben megérted
2019. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Mert a baloldal (MSZP) és a liberálisok (SZDSZ) 15 éven keresztül össze voltak nőve. SZDSZ már nincs, a helyét átvette a DK, szóval nem sok minden változott.
2019. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
De az MSZP,Jobbik mitől ballib meg?A DK úgytudom teljesen más,mint az SZDSZ,a DK szociáldemokrata
2019. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Az eleinte két irányzatot külön-külön járatta le O1G és bünbandája. Amikor már eléggé beleégett ez a bamba imádoik tudatába, összevonták a két szot. Igy egyszerübb a gyalázkodásuk.
2019. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Én meg fajnáci vagyok elsőke, de engem is ugyanúgy libsiz a büdös Bajermüntyen.
2019. jan. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Újra előkerült a "honnajönaballiberális" kérdés, amit egy szorgos troll írogat ki, mert vagy háromszázszor megválaszoltuk korábban.
2019. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Most vonatkoztassunk el nyugodtan a klasszikus politikai-történelmi megfogalmazásoktól, mert idehaza minden másképp van. Magyarországon a balliberális gondolkodásmód a következőképpen nézett ki: az SZDSZ és az MSZP összefogott, előbbi behozta a globális tőkét, utóbbi pedig mindenhez hozzátette a káderrendszerét. Innentől kezdve egyenes út vezetett a szabadrablásig.
2019. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ez az. Mintha a liberálizmus valami nagyon sz.r dolog lenne. Mondjuk egy keresztény homofóbnak ez egy jó dolog.
2019. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
Nem jelent semmit, de jól jangzik és a hangzásában utal két, az állampárt által gyűlölt és számukra félelmetes társadalmi/politikai irány megnevezésére; ezáltal könnyen megjegyezhető, érzelmi reakciókat lehet vele kiváltani és bármire lehet mondani...
2019. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!