Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypárti szavazók: tudtok...

Kormánypárti szavazók: tudtok mondani olyan intézkedését a kormánynak, amivel nem értetek egyet?

Figyelt kérdés
Ellenzék nyilván semmivel se, inkább olyanokra lennék kiváncsi, aki a kormány felé hajlik, de bizonyos dolgokkal mégsem ért egyet.

2019. jan. 29. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Igen! Még mindig vannak olyan stadionok amikre ráférne a modernizálás. Jó lenne már ha nekünk újpestieknek is lenne egy UEFA 4-es kategóriájú stadionunk, hasonló mint amit az a szemét fradi kapott.
2019. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Egészségügy az valóban rossz! Bár betegeket szállítanak hozzánk Szerbiából. De tényleg ahoz képest hogy EU-s ország vagyunk rossz az egészségügy.(Ha megfizeted jó:D)
2019. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Még egy dolog van amiben nem értek egyet: az ellenzéket ki kéne tiltani a parlamentből mert sokszor zavarják a kormány munkáját, amikor fontos kérdésekről szavaztak akkor fütyüléssel meg káosszal zavarták a rendet. Ez felháborító! A nép a kormány mellett áll, a parlament ellenzék nélkül is működik!
2019. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem kevés stadiont építettek. Sokkal több kellene, hogy végre igazi Sport Nemzet legyen a Magyar!
2019. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
3: Barom! És nem kicsi barom, hanem nagyon nagy barom...
2019. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Túl kicsi a vár ahova I. Viktor költözik, az ő nagyságához minimum egy versailles-i palota háromszorosa illene.
2019. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

" 3: Barom! És nem kicsi barom, hanem nagyon nagy barom..."

Szerinted én ezt amit írtam, komolyan gondoltam? Hallgass már bele ebbe és le fog esni: https://www.youtube.com/watch?v=CkeVEdyEi-c&feature=youtu.be..

2019. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze, de nem fogok, mert amúgy is csak rosszindulattal áll itt szinte mindenki a kormányhoz.

Különben is, majd kiderül, mi lesz abból, ami nem tetszik.

2019. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, olyan intézkedést tudnék mondani, amit meg kellett volna hozni, de nem tették meg. Pl. MTA kipucolása, magyar témájú történelmi filmek készítésének támogatása
2019. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as: "Persze, de nem fogok, mert amúgy is csak rosszindulattal áll itt szinte mindenki a kormányhoz."


Ezt az érvelést több fideszes ismerősömtől is hallottam, hogy ő bizony nem fog negatív kritikákat megfogalmazni, nehogy a ballibsik aztán kiforgassák a szavait. Ez csak természetes, hogy, ha szóba kerül, akkor megvédi a kormányt és nem fogja hangoztatja a kételyeit.


Azt nem veszitek észre, hogy ilyeneket csak vallásos szinten elfogult emberek mondanak?


Aki elhiszi, hogy itt "harc" van, ahol van két oldal, a "mieink" meg az "ellenség", aki csak rosszat akar. Azt nem hiszed el, hogy az az "ellenség" egy hús-vér ember, lehet a szomszédod, barátod, rokonod, aki ugyanúgy szemlélődik a világban, próbál tájékozódni, mint te, csak egyszerűen más véleményre jut?

2019. jan. 30. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!