Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a Vajdasági magyarokkal...

Csak a Vajdasági magyarokkal van baj vagy a többi külhonival is? Miért ennyire irigyek a magyarok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok életemben nem dolgoztam semmit. Politikához sem nagyon értek valamint a magyarom sem tökéletes. Sokat gondolkodtam, hogy ezt a kérdést ide írjam ki vagy a külföldi politikához de végül rájöttem, hogy ez inkább magyar mint külföldi probléma. Olvasgattam itt Gyakori Kérdéseken főként Vajdaságról szóló válaszokat és pár politikával kapcsolatos dolgot. Gyurcsány Ferenc 2004 - óta szinte semmibe vette a magyarokat akik a határon túl élnek. Ez nagyon nagy megaláztatás volt a szüleimnek abban az időben. Az hogy szerinte: "Trianon jogos volt és hogy nem szabad szavaznunk" olyan mintha a saját nemzetét árulná el. Borzasztó hogy még mindig így látja! Főként a híveinek valamint az ellenzéket már már megszállottan pártoló ellenzéki felfogású embereknek van a szavazati jogunkkal baja. Ez szerintem nem más mint irigykedés és rágalmazás! Ki bujtotta fel az embereket egyszerű: Gyurcsány. Az MSZP pedig még mindig a legerősebb Magyarországi ellenzéki párt. Kedves ellenzékiek senkitől se várjátok Gyurcsány után, hogy olyanra szavazzunk aki megvonná szavazati jogunkat. 100x rosszabbul élünk mint tik és sokkal több munkáért nem fogok annyi fizetést sem támogatást kapni mint Magyarországon. De nem fogok átmenni dolgozni sose az az egy biztos! Ilyen gyűlölködő emberek között nem akarok élni! Inkább maradok itt, ahol kevesebb irigység és siránkozás van!

2019. febr. 3. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki még 2019-ben is gyurcsányozik, az valahol nagyon eltévedt az időben.
2019. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

"100x rosszabbul élünk mint tik"


Soha ne hazudj! Ez a lényeg.

2019. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hazudok! Gyere nézd meg... Egyébként 2017:Gyurcsány kampányt indított, hogy vonják meg a határon túli magyarok szavazati jogát
2019. febr. 3. 13:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kapok semmilyen pénzt, hogy Orbánra szavazzak...
2019. febr. 3. 13:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt Orbánrol? Pfuj Vucsics 2... De sajnos nincs jobb jelenleg...
2019. febr. 3. 13:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Alig van kaja az asztalon. Mikor meg haza jönnek ismerőseim Szegedről agyonradicsérik Magyarországot...
2019. febr. 3. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd,a magyarok azt sem hitték el nekünk amikor meséltük hogy nálunk alig 200e a minimálbér. Azt hiszik folyton hogy kitaláljuk és hazudunk. Ez is bizonyítja hogy menniyre durva a helyzet,hogyha már azt hiszik csak kitaláljuk :D
2019. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Irigy volnék? Nem hiszem. De lássuk csak: a fidesz elóírta cégwknek a 3 milliós törzstőkét. Téged érint? Nem. Ha vállalkoznál, érintene? Nem, mert az ottani törvénywk vonatkoznak rád. De a ti szavazatotol is bwnne van abban, hogy itthon szopunk. Nwm bézem jó szemnel, ha ilyan ugat bele a sorsomba, aki nem ül velem a szarban, csak dönt róla. Ennyi a bajom.

Én is visszavenném a szavazati jogot. Sőt, meg se adtam volna.

És itt bem kell kijátszani a nemzeti kártyát. Nem kell érzelmi húrokat pengetni. Ez színtiszta racionalitás.

2019. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!