Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetemen tanulok, és bruttó...

Egyetemen tanulok, és bruttó 195k-t fogok kapni?

Figyelt kérdés
A kategóriámban pályakezdőként bruttó 195k-t fogok kapni. De azért ne menjek ki külföldre, mi? Nem szégyen ez, hogy csak akkor nő a bérem, ha a garantált bérminimum is?

2019. febr. 19. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Hogy nőjenek még jobban a bérek, ha nincs rá megfelelő biztosíték, garancia. Ha nincs megfelelő gazdasági teljesítmény és nőnek a bérek, abból csak baj kehet. Amit egyesek Magyarországtól akarnak az szürreális.
2019. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Melyik szak az ahol csak ennyi a pályakezdő bruttó?
2019. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eü. :)
2019. febr. 19. 12:29
 4/10 mindentudó99 ***** válasza:
Orvos leszel?
2019. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Számít ez?
2019. febr. 19. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez nagyon szomorú:((( Nekem csak 8 általánosom van és nyugdíjam több, volt már 9 évvel ezelőtt is.
2019. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

az nettóban is nagyon kevés pályakezdőként is. sosem értettem miért mennek el az emberek ennyiért dolgozni.

Lehet sokkal többet keresni, persze ehhez sokat kell tanulni és képezni magadat.

2019. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nettó 600 ezret kapok nyolc általánossal, de nem bánom ha a diplomás ingyenélők kitakarodnak, akkor még több marad nekem.
2019. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

értelmes szakot kell végezni, nem büfé szakot ahol csak buli minden.

jó diplomáéval, amiért meg kell küzdeni hidd el, hogy a nettó 800 ezres fizetéseket vissza fogod utasítani.

persze ehhez tanulni kell sokat és képezni önmagadat. és nem ilyen bölcsész, jogász vagy nívótan tanár (büfé)szakokat kell elvégezni. Neves iskolában, jó szakon vért kell izzadni.


és egyáltalán nem nagy művészet akkor 800 nettót keresni. Sőt, sokkal többet is kereshetsz ennél havonta és becsületesen. és ha jól végzed a munkádat keresni fognak. Mielőtt valaki kérdezni. és igen itthon. Jó IT-s szakembereket akasztják le és nettó 800 az maximum átlagos.Akár távmunkában.


Ehhez külföldre sem kell kimenni és mindenféle pincéres, mosogatós, stb. kuli melót végezni..

2019. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Büfészak??? Eü-s a kérdező, ha nem vetted volna észre.
2020. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!