Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérné kimenni Németországba...

Megérné kimenni Németországba vagy Belgiumba kimenni migránsnak? Azt hallottam adnak Ingyen pénzt

Figyelt kérdés

Azt hallottam adnak Ingyen pénzt, névtelen bankártyát ráadásul nem is keveset 500 euró vagy még több,és ez állami segély nem kell dolgozni érte közmunkát vagy ilyesmi.

Meg adnak ingyen szállást is.


Csak nem tudom pontosan hogy Németországban vagy Nagy Britanniában vagy Belgiumban adják ezeket a ingyen bankkártyákat?

Kimennék legálisan , aztán bevegyülnék a migránsok közé eldobálnám vagy elrejteném a papírjaimat és mondanám angolul hogy Afgán menekült vagyok.


Állítólag ha azt mondja egy menekült hogy homoszexuális akkor nem toloncolják ki hanem megkapja a menekült jogot.


El lennék én ott adnának szállást minden nem kellenne dolgozni ,örökre elfelejhetném a munkát a korán kelést a főnök kiabálását.



2019. febr. 27. 08:42
 1/10 anonim válasza:
100%
Te kib*szott hülye vagy
2019. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár igy működne ez már itt se lennék.
2019. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Köztudott hogy Nyugat-Európában minden migráns sok milliós segélyt kap, örök lakást, ingyen ellátással, és dolgozniuk sem kell, de te nem kapnál semmit. Egyből kiderülne hogy nem vagy afrikai sem ázsiai. Sőt, Soros ügynökei kiderítenék rólad hogy magyar vagy és egyből visszatoloncolnának Magyarországra. Mindenféle nemzetiségű migráns megkaphatja ezeket, kivéve a magyar migránsok. Szóval marad neked a kemény munka magyar minimálbérért amiből az albérletet sem tudod kifizetni de semmi gond, hiszen itt legalább nincsenek migránsok :)
2019. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jesszus xD "nem is keveset 500 euró" megsúgom, hogy az kevés pénz. nem tudom hol hallottál ilyet, de inkább nézz utána alaposan, mert pofára eshetsz
2019. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A Hazának szüksége van rád!

Itthon kell maradjál.

Gyerekeket kell nemzél.

Orbán Viktor ezt kéri tőled.

2019. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

500 euró az mennyi? kb 100 ezer forint,na de azt hetente kapják vagy hogy.

Tehát havonta magyar pénzben biztos megvan minden migránsnak a 300-400-500 ezer forint.

Az sem lenne rossz ötlet hogy migránsként élni kint pár évet össze gyűjteni egy 10-15 milliót aztán hazajönni ,és azért bele gondolni abba hogy itt Magyarországon 10 millió forintért mennyit kell szenvedni dolgozni még a nagybeosztású irodai munkásoknak is az valami hihetetlen.

Ott kint migránsként meg csak élni kellenne beosztani a segélyt ,nem kellenne egy fűszálat sem arébb tenni.

Csak ehhez nyílván migráns arab külső is kellenne ,mert egy fehér magyar embert tuti vissza toloncolnának de ha cigány vagy és van egy kis barnaság a bőrödön akkor lehet esély arra hogy Afgán migránsnak hazud magad.

2019. febr. 27. 09:05
 7/10 anonim ***** válasza:
és itthon mire lenne elég 10 milla? abból még lakást se tudsz venni, csak isten háta mögötti helyeken. jobban járnál, ha dolgozni mennél ki (tudod, mintha tisztességes ember lennél)
2019. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ekézni és röhögni a kérdezőn, de vannak magyarországi cigányok, akik ezt már eljátszották és mivel eddig nem jöttek vissza, úgy tűnik sikerrel.
2019. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 compactegon ***** válasza:
Tipikus magyar gondolkodás. Semmit ne kelljen tenni, de adják a milliókat, csak melózni ne kelljen. egyébként valszeg 14-15 éves lehetsz, ha neked 500 euro 100000 Ft. (google keresés: árfolyam). De megsúgom, mivel laktam Bécsben is, havi 500 euro nagyjából egy szobára elég havonta, minél északabbra mész... És még nem ettél, nem ruházkodtál stb.
2019. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megyeszékhelyen is siman lehet venni 10 millióért lakást. Én kilincért vettem Pécsen. Nesze neked
2019. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!