Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János mire értette azt,...

Lázár János mire értette azt, hogy akinek nincs semmije, az annyit is ér?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék mikor miért használta.

2019. febr. 28. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

"“Én soha nem szégyeltem, hogy mim van, dolgozom keményen. Abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét se kell szégyelni. Az ember gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér, én azt gondolom. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem” – mondta Hódmezővásárhely polgármestere, egyben a Fidesz parlamenti frakcióvezetője a megyei jogú város közgyűlésén."

[link]

Csak azt nem értem miért nem te írtad be a gugliba hogy "lázár akinek nincs semmije szöveg" vagy hasonló kereső szavakat és nézted meg közöttük, hogy melyik adja meg a választ a kérdésedre, miért kell hogy ezt más csinálja meg neked? Az internet erre való!

2019. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

"Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen. Abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét sem kell szégyellni. Az ember gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér, én azt gondolom. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem"


így hangzik a teljes idézet és igen általánosítás, mert biztos minden száz csóró közül van 1 aki önhibáján kívül lett szegény de azért a többségre mégis igaz, hogy a saját hülyesége miatt nem jut egyről a kettőre.

2019. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
a zselléreire
2019. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Konnyu annak akinek megengedett lopasbol van mindene.
2019. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
arra hogy a legtöbb ember önön hibája miatt tart ott ahol. Csak az irigykedés és a másra mutogatás megy, önkritikára pedig képtelen. Ez egy általánosítás de a többségre ez sajnos igaz
2019. márc. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Unokatesóm orvos, már szakorvos.

6 évet járt egyetemre, ezt csúszás nélkül... Utána rezidensként megkeresett kemény havi 150,000 forintot.

Közben újabb 5 éven keresztül tanult, hogy szakorvos lehessen...

Ma sem keres harmad annyit sem mint Lázár, pedig havi 200+ órát melózik.

A múlt hónapban 280 órát!!!

És nem volt meg így sem a 400,000 Ft.

A feleségével nem tudnak egyről a kettőre jutni, kiköltözni az albiból, a gyerek vállalásról nem is beszélve, pedig a feleség is diplomás...


Lázár ezzel szemben Mercedes V-osztályú autóval rendelkezik, több milliót érő perzsa szőnyegekkel, 40 hektár erdővel és szántófőlddel.

2017-ben havi több mint 1.4 milliót keresett.

2019. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Arra gondolt hogy mindenki a lehetőségeihez mérten próbáljon meg tenni az előrelépéséért. Nyilván nem ugyanaz a lehetősége 1 félárva és kis jövedelmű fiatalnak , mint egy gyárigazgató fiának. De attól még az állítás igaz...
2019. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Arra gondolt, amit mondott. Ha valakinek nincs pénze, akkor az az ember nem ér semmit sem. Lehet kertelni, meg finomítani szavain, de ezt jelenti, amit írtam. Eléggé elmebeteg kijelentés, de van 2+ millió lelkes támogatója.
2019. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!