Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép miért szeret...

A magyar nép miért szeret nélkülözni?

Figyelt kérdés

Jó neki ha max enni van kibírja ha nincs semmi más, nincs is igénye nagyon sem utazásra sem egy átlagos új autóra sem egy kicsit jobb élelmiszereket és dolgokat venni. Morog ha egy adót bevezetnek de tűr, úgy van vele hájóez nem baj legalább van családi adókedvezmény meg ha nagyon kevés is minimálbér után egy gyerekre. Stb stb most nem mennék bele még mélyebben.

A lényeg az h a magyar szeret nélkülözni.



2019. márc. 2. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

És mi a kérdés? A trollkodáson kívül?

Mert meg is válaszoltad egy jó nagy általánosítás közepette.

Vagy mindenki magából indul ki, és saját tehetetlenségedet kivetíted mindenkire?

2019. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg csak ilyen troll kérdésekre futja ellenzéki fronton?
2019. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a kérdés h miért nem képes többre vagyni? Mi kellene hozzá h tobbet akarjanak?
2019. márc. 2. 20:44
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Akarnak ők, várják is a megváltást, csak hát a fenébe is, tenni is kéne valamit érte.
2019. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Mármint pénzben? Magyar vagyok de nem nélkülözök, anyagilag nagyon jól élek.
2019. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

De kik? A tanulatlan ingyenélő réteg? Mert az szeretne nagyot álmodni, de tenni nem akarna érte?

Aki meg akar az ha nehezen is de boldogul, vagy felismeri a saját határait és nem üldöz elérhetetlen, hamis álmokat amit az ész nélküli fogyasztói társadalom állít elé példaként.

2019. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes téma a nélkülözés, szemben a munkatársam 220 kilót keresett de mégis állandóan sírt a szája és egyik hónapról a másikra élt, én meg 190 ezerből félreraktam 1 év alatt másfél millát. Most akkor kérdem én tényleg akkora nagy csóróság van ha egy pár 3-4 év alatt saját lakást tud venni úgy, hogy itthon dolgozik?
2019. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Én nem nélkülözök.
2019. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Ezek az emberek sem szeretnek nélkülözni, elvégre nem mazochisták ők sem. Csak egész egyszerűen lusták tenni érte, hogy jobb legyen ill. nem is nagyon tudják, hogy fogjanak hozzá. És így a pillanatnyi kényelem érdekében inkább megelégszenek a szegénységgel.

De ez sem magyar sajátosság amúgy.

2019. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeret nélkülözni csak tehetetlen az új választási rendszerben és a Jobbik által megosztott ellenzék nem tud kormányt váltani, matematikai képtelenség ez választási csalás mellett. Erról nem a magyar nép nélkülözni szeretése tehet.
2019. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!