Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor Fideszhív vagyok...

Most akkor Fideszhív vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Fideszre szavazok, nem szeretem a melegeket és a gendert és a kommunizmust, se a migrációt. Viszont nem is bántom a migránsokat. Múltkor egy négernek segítettem is megtalálni a hivatalt. Nem tudott angolul és nyolc utcát sétltam vele hogy odavigyem. Most akkor már nem vagyok fideszhív?

#FIDESZ #migráns #fideszhív
2019. márc. 7. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
hív a fidesz vár a máv
2019. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem igaz. Van egy dal is amiben azt énekli a bácsi hogy a vonat nem vár. Ami szerintem nagyon buta szöveg, hiszen nem hiszem hogy bárki azt hinné mondjuk amikor Kőszegen jár, hogy Jurisicsvár egy vonat volna...
2019. márc. 7. 15:22
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel tulajdonképpen azt mondtad ki, hogy a Fidesz szerint négereknek segíteni rossz dolog, vagyis a Fidesz rasszista.
2019. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy a fidesz rasszsita e. Én az vagyok. De mégis segítettem egy négernek aki még migráncs is. És most rosszul érzem magam. Mi van ha teliholdkor Soros Györgyé változom?
2019. márc. 7. 15:27
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha a Fideszre szavazol, akkor fideszes vagy.
2019. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudsz angolul, megveted a másságot, azt sem tudod mi az a migráció, ráadásul ez a kérdés is elég primitív. Szerintem tipikus fideszes vagy. (Aki ezért lepontoz az meg tipikus ratyi ember, akinek csak a saját igaza a jó.)
2019. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én vetem meg a másságot? Én melegnek hívom a bu$ikat míg te ratyinak. Hát akkor ki a gonoszabb most?
2019. márc. 7. 15:32
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Trollkodás, trollkodás, délutáni trollkodás.
2019. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jól leszavazta valaki a hatost. Helyes. Nem tdom ki volt. De kiváló katonám.
2019. márc. 7. 15:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Fidesz HIV pozitív vagy...
2019. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!