Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok tényleg komolyan...

A liberálisok tényleg komolyan gondolják, hogy ma a melegjogok és a muzulmánok betelepítése a legfontosabb ügyek vagy csak divatból tüntikéznek értük?

Figyelt kérdés
Csak, mert nehezen tudom elképzelni, hogy miután Józsi bácsi hazamegy a munkából hirtelen eszébe jut, hogy hmm de kár hogy nincsenek melegek és muzulmánok a munkahelyén, és különben is milyen rossz lehet szegényeknek az életük... Elég életszerűtlen. Vagy ez az egész libsiskedés csak egy divat, hogy pózolhassanak, ezzel a nagyon toleráns és haladó attitűddel?

2019. márc. 10. 14:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem érdekel hány százaléka meleg az embereknek. Rohadtul túl van tolva a siránkozásuk. Nekem is van meleg haverom, senki nem bántja érte...

És most kapaszkodj, igenis migránsokat akarnak hozni a liberálisok. A Népességfogyás megállítására két út van, és két markáns tábor. A migrációt támogató tábor, ők a liberálisok és szocdemek főleg, és a családok támogatását szorgalmazó tábor, ők a jobboldaliak. Lehet itt mondani, hogy ez is Fidesz propganda. Nem az. Ez a két tábor Európában már a 2012-ben megvolt, amikor a Fidesznek még eszébe sem jutottak sem a migránsok, sem a Soros. Ha ezt letagadod, akkor szerintem nem én vagyok az ostoba

2019. márc. 10. 14:39
 12/23 anonim ***** válasza:
43%

"Te, mutass már egy tüntetést, ahol 'Több muzulmánt Magyarországra" táblát mutogatnak a Kossuth téren."


https://www.youtube.com/watch?v=T53cZrNfuoI

2019. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem kerítsétek körbe Magyarországot egy nagy betonfallal, aztán senki se ki, se be. Így meg tudjátok őrizni a faji tisztaságotokat és a Nemzethy szuverenitást.
2019. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%

"És most kapaszkodj, igenis migránsokat akarnak hozni a liberálisok. A Népességfogyás megállítására két út van, és két markáns tábor. A migrációt támogató tábor, ők a liberálisok és szocdemek főleg, és a családok támogatását szorgalmazó tábor, ők a jobboldaliak."

Elárulom neked, hogy liberális vagyok. És nem akarom a négygyermekesek családtámogatását, mert azt is a másik ember adójából fizetik. Mondjuk az enyémből, ha nem nemzem tele a házat gyerekekkel.

De hogy feltölteném az országot migránsokkal? Ne haragudj, de te nem tudod, hogy én mit akarok. Hát nem ezt. Egyszerűen csak bedőltél a Fidesz hegyi beszédének, hogy kétféle ember létezik. Engem nem érdekel a népességfogyás, a népesség csak egy szám, amúgy is túl sok ember van a világon, Afrikában is népességszabályozási programok kellenének. Majd akkor beszéljünk népességfogyásról, ha Magyarország lakosságának legalább 90%-a jól fog élni. Attól nagyon messze vagyunk. Fele ennyi ember is elég lenne az országban (világon), ha azok jobb életkörülményekkel rendelkezhetnének.

Elárulom azt is, hogy az LMBTQ társadalom tagja vagyok, és ellentétben a teóriáiddal, NEM siránkozok minden percben a jogaimért, amíg azok nem sérülnek nagy mértékben. Ha majd a munkahelyemről elbocsátanak emiatt, vagy leköpnek az utcán, akkor fel fogok háborodni, szerintem jogosan.

Tehát liberálisként és az LMBTQ közösség tagjaként cáfolom meg az állításaid.

Szép napot!

2019. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%

Igen komolyan így gondolják és szerintük ez a megoldás. Nem érdekük hogy több gyermek szülessen, mivel szerintük a világ amúgy is túl van népesedve. Ezért támogatásság jobban a melegeket mert ők természetes úton már nem tudnak szaporodni. Azt vallják hogy például az Afrikai népesség többletével kellene pótolni a munkaerőhiányt, ebből kifolyólag a magyar családtámogatást is kritizálták. Szóval csak mert másképp gondoljuk, keresztény Európát akarunk, megakarjuk őrizni a nemzeti értékeinket ezért van mindez!


[link]


[link]

2019. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%

#15

Mit szenvedtek velük? Miért nem hagyjátok el az országot? Ott már úgysem lesz semmi, Magyarország jövője egy nagy nulla. A trogloditák eléldegélnek benne, de normális ember nem érzi jól magát ott.

2019. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

Igen, teljesen komolyan gondolják. És nővé akarják operálni az össze férfit és fordítva is és betiltják az anya és az apa használatát és mindenkit lefogatnak és négerekkel erőszakoltatják meg őket.

Te nem hallottad még?

2019. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
22%

"Igen, teljesen komolyan gondolják. És nővé akarják operálni az össze férfit és fordítva is és betiltják az anya és az apa használatát és mindenkit lefogatnak és négerekkel erőszakoltatják meg őket.


Te nem hallottad még?"


Eddig is tudtam hogy nem vagy komplett, de már biztosan tudom! :))

2019. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező a liberálisoknak kőszönheted, hogy ma Magyarországon még csak autokrácia van és nem diktatúrában kell élned...

Persze tudjuk, hogy Te nagy bégetések közepette önként vonulnál Észak-Koreába is, ha a vezéred azt kéri Tőletek.

2019. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%

Józsi bácsi miért szavaz arra,aki megnyomorítja az életét,aki leépíti az egészségügyet?


Ja,mindegy csak migránsok ne legyenek,meg lehessen b-zizni.


Az ilyen Józsi bácsiért nem kár...

2019. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!