Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van jó fideszes polgármester?

Van jó fideszes polgármester?

Figyelt kérdés

Az összes fideszes polármestert el kellene üldözni ősszel [tudom, lehetetlen :( ], kivéve a jókat.

Dehát jó nincs köztük.


2019. márc. 12. 07:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Én ismerek személyesen olyat, aki nagyon jó ember, szeretetben neveli a gyerekeit stb. Ő maga sem ért egyet mindenben a fidesz politikàjàval, a sorosozàson jókat poènkodik magán emberként.

Persze kérdés, hogy akkor miért nem lép ki a pártból. Szerintem mindenki bűnös, aki ezt a rendszert fenttartja. De ettől függetlenül nem biztos, hogy mind rossz ember.

Ez az ismerősöm pl nem tud azonosulni az ellenzékkel sem. Meg hát csak a pénz beszél, illetve szereti a munkáját.

2019. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen egyértelmű, hogy az összes fideszes polgármester csak és kizárólag rossz lehet. Na aludjál még!😂
2019. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Jah csak pl nállunk mikor mszp s volt lebontott mindent az összes emlékművet felvette az eu pénzeket hogy majd újáépíti és nem kett semmi. A fideszes alatt meg kb minden megújult új macskaköves utak új emlékmüvek új szabadidőközpont stb. a legjobb polgármester ever.
2019. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Jah plusz 80 szor annyi turista jön mert annyira szép lett az egész város.
2019. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Helyi szinten nem az országos politikai érvényesül. Kb. bármelyik pártból lehet jó polgármester. Az más kérdés hogy miért a Fideszben politizál és országosan hogy bírja a gyomra ez a szépen csomagolt mérget.

De ha helyi szinten rendbe teszi a települést miért ne még szélsőjobbos vagy szélsőbalos is lehet.


Akkor van baj ha mint ahogy az előttem szóló írta azért tudja a Fideszes megszépíteni a falut mert Fideszes és azért nyert EU támogatásokat, míg az Mszp-nek nagyon kevés vagy semmi pénz sem jut. És az emberek pedig azt gondolják hogy tehetségtelen vagy lopós (korrupt) volt pedig csak nem a pénzszivattyú kormánypártban van ezért nem esett le semmi.


Másfelől országos szinten ezekből az EUs támogatásokból mindig vissza kell csepegtetni 30-40%-ot a támogatást adónak ez a Fidesz Ner rendszere. Szerünk ez normális szerintem meg nem nagyon!!

2019. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor a XIII. kerület vagy Szeged miért tud fejlődni?
2019. márc. 12. 10:04
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Szegedi vagyok, és megnyugtatlak hogy a város kb. egyhelyben toporog, ami fejlődik az mind látványfejlesztés, Liget stb. A városnak kevesebb az adóbevétele van mint a kisebb Kecskemétnek és azonos a még annál is kisebb FeFehérvárral. Ugyan itt a kutatás-fejlesztés szép része az országban, de nem ad annyi szellemi tőkét vagy bevételt mint mondjuk az Audi Györben.
2019. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

A Fidesz egy bűnszervezet, egy maffia.


Becsületes (, intelligens) embernek semmi keresnivalója ilyen emberek között.

2019. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Ja mert ellenzékiek olyan jók mi? 🤣🤣🤣
2019. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Nincs olyan, hogy jó fideszes, a kérdés nem értelmezhető.
2019. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!