Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg Orbán Viktor és a...

Tényleg Orbán Viktor és a Fidesz kormány hozta a legtöbb szégyent eddig az országra?

Figyelt kérdés
Esetleg volt már valaha az ország és a nemzet történetében olyan, hogy ennyire negatív volt az ország nemzetközi megítélése, mint amilyen jelenleg a Fidesz kormány ügyei miatt?
2019. márc. 12. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

közelmúltban aligha


a rákosi idők esetleg?

2019. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

A szálai-kormány azért eléggé rossz megítélésű volt, szerencsére ott még nem tartunk.

A közelmúltban pedig a fidesz, ami a nemzetközi megítélésünket leginkább rontotta. Mielőtt valaki megrációt kiált, már az egész migrációs mizéria előtt is padlón voltak ilyen szempontból.

2019. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Az se volt semmi, amikor Horthyék nekimentek az USA-nak vagy a csendőrök deportálták a zsidókat.
2019. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem olyan nagyon rossz az ország nemzetközi megítélése. Ezt az ellenzék szajkózza, de sok jel mutat az ellenkezőjére.
2019. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A rendszerváltás óta mindenképp, igen.
2019. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tényleg
2019. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A rendszerváltás óta igen...Mo.az Unió 1,és európa 4.legfejletlenebb országa..gyalázat.Kis részben vagyok magyar,azt is szégyellem
2019. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az elmúlt 30 év maga egy szégyen volt, egy félresikerült rendszerváltás. Igen, egy demokratikus átalakulás történt, csak az embereknek nem mutatták meg, hogy miért jó egy igazi demokrácia.


Az meg, hogy Európa 4. és az EU legfejletlenebb országa, mint elfogulatlannak is nem hihető. EU-ban is kapásból tudnék mondani fejletlenebb országokat. Lengyelország, Szlovákia keleti részei, Bulgária, Románia, Horvátország azon részei, ahol a turizmus nem olyan jelentős. Európáról már nem is beszélek... Ukrajna, Szerbia, Bosznia és Hercegovina, (É)-Macedónia, Montenegró, Albánia, Koszovó, stb... nekem azért ez a fejletlenségi sorrend eléggé hihetetlen, még úgy is, hogy kritikus vagyok sokszor a kormányzattal szemben.

2019. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha wbiker meg emőke szégyenkezik, akkor minden a lehető legnagyobb rendben.
2019. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!