Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP mikor fogja fel azt a...

Az MSZP mikor fogja fel azt a veszélyt, hogy a Gyurcsány Ferenc, és Dobrev Klára vezette DK az MSZP szavazók megszerzésén mesterkedik?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 21:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet most még egy MSZP szavazónak is szimpatikusabb a DK, mert sokkal nagyobb egységet mutatnak.
2019. márc. 14. 22:01
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Én meg a bölcsek kövének előállításán mesterkedek. Hagyok nekik is valami érdekeset.
2019. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Én ezen csak nevetni tudok, mivel az MSZP saját maga lejáratásával van elfoglalva. Ezt főként az oktatáspolitikusuknak köszönhetik. Az se normális aki az EU fenék nyalogató Gyurcsányra szavaz, mert egyszer már tönkretette az országot!
2019. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De most nem viccből írtam, én tényleg ezt látom.
2019. márc. 14. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Had civakodjanak! :D Amúgy az mszp-nek vége.

Ennyire telik tőlük, hogy egymástól szedjék el a szavazókat.

2019. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tisztában vannak vele.
2019. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
DK-nélkül sikerült 35%-ról 2018-ra letornászni magukat bőven 20% alá. Még 4 év és vége lesz.
2019. márc. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Minden párt azon "mesterkedik", hogy növelje a szavazóbázisát. És mivel a szavazókat nem gyártja, hanem a meglévő készletből gazdálkodik, nagy eséllyel az új szavazó valamelyik másik párttól fordul el.

Mellesleg istenentsen meg azszptől. Az a párt, amelyik hátba támadja a saját minjsztetelnökét és vele vitet el yan balh3t, ami az mszp sara, az húzzon el a közéletből és menjen krumit kapálni. Az mszp egy jellemtelen árulókból álló horda.

2019. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!