Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az átlagember mindenhol...

Az átlagember mindenhol ennyire tájékozatlan, átverhető, igénytelen vagy ez magyar sajátosság?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Mindenhol ilyen, vagy még rosszabb is a helyzet.
2019. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Én inkább igénytelennek mondanám a magyarokat. Nyugaton már a MANYUP-pénzek behúzása miatt agyonverték volna a Fidesz vezetőit, itthon pedig örülnek neki az emberek, ha meglopják és kihasználják őket. A magyarok valahogy nem akarnak jólétben élni, az a helyzet. Nincs rá igényük, elvannak a kis, balkáni életmódjukkal.
2019. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Inkább magyar sajátosság.Sok magyar sajnos ilyen tudatlan
2019. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Máshol is ez van, csak egyesek ezt képtelenek belátni.
2019. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2es nagyon jól leírta. Kétlem, hogy ezt bármelyik európai országban meg tudta volna csinálni a Fidesz.

Egyszerűen kihasználja azt, hogy a magyarok többsége beképzelt, tájékozatlan és lusta/szolgalelkű.

A magyarok alapvetően a kifogások és duma világbajnokai, de megmozdulni lusták. Ez mondjuk már a kinézetükön is látszik, ennyi puffadtfejű alaktalan/elhízott embert sem sok helyen láttam. Tudom tudom, nem baj , mert az amerikaiak is elhízottak (irónia).

2023. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és abban is egyetértek a kettessel, hogy tényleg nincs igénye a magyaroknak többre, főleg nem egy nyugati demokráciára. Az átlag magyar vígan elvan itt elhízva, fölényeskedve, csak legyen mit enni, inni. Két böfögés között lehet szidni a melegektől kezdve az amerikaiakig mindenkit, a többi nem számít.
2023. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!