Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek plakát fétise van?

A Fidesznek plakát fétise van?

Figyelt kérdés

2019. márc. 17. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Csak amennyire nektek siránkozásfétisetek
2019. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Minden lehetséges eszközzel terelni kell a birkákat, erre tökéletesek az 1 méter magas betűkkel írt rövid vezényszavak, amiket a plakátokra raknak. Fontos hogy nagy betűkkel írt rövid szavak legyenek mert a hosszabbakat már nem tudják értelmezni és nem is olvasnák el mert túl fárasztó.
2019. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Én Fideszes vagyok amúgy és néha én is viccesnek tartOM a kormánypropagandát. Annyira szájbarágós. Haverokkal sokat poénkodunk is vele, főleg azzal hogy EZ VESZÉLYES! De tudjuk azt is, hogy ha az ember nyerni akar azt a tábort kell megnyernie amelyik népes, pl a prolik. Ez magyarazza a propagandat. Fura módon éppen az mutatja hogy a fidesz milyen okos hogy nem nézi le a hulyeket hanem megszolitja.
2019. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez egyszerűen csak pénzmosás. Az, hogy közben az 50 IQ alattiakat meg is szólítják, csak extra profit. De a lényeg az, hogy ömöljön a közpénz a feltehetően fideszes magáncégek zsebeibe. Annó Simicskáé volt a sok plakáthely, most már nyilván Mészárosé vagy fene tudja ki van még.
2019. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Inkább sok plakáthelye. Meg nyomdája.
2019. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fétis. Ez biznisz.

FIDESZ-nek olyan kapcsolatai vannak, ahol a Plakátok útján tudja tisztára mosni azt a pénzt, amit már nem tudnak hova lopni.


Ez nem fétis. Ez pszichológia.

Ha valamit 20x látsz, akkor is, ha nem értesz vele egyet, beleég az agyacskádba és tudat alattidat megdolgozza. Nagyon régi és nagyon egyszerű reklám fogás.


Ez nem fétis. Ez nép butítás.

Közös ellenségkép. Propaganda. Olyan mondvacsinált kamu dolgok, amik kevés költséggel nagy hírnevet szereznek. Ez arra jó, hogy minnél több embert vezessenek meg és legyen "hazafi". Egyszerű lelki zsarolás, az érzelmekkel való manipuláció a hatalom megszerzése érdekében.


Ez nem fétis. Ez hatalom. Ez mutyi. Ez pénz az én zsebemből, a te zsebedből, az ő zsebéből, a mi zsebnünkből, a ti zsebetekből, az ŐK zsebéBE.

2019. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erről nem orbán tehet hanem azok akik miatt még nincs elmeszociális otthonban...
2019. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!