Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bérlakás program vs. CSOK?...

Bérlakás program vs. CSOK? Olcsó bérlakások építése nem lenne hatékonyabb támogatás a fiatal családoknak az otthonteremtéshez?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 30 évben mindegyik kormány csak kiárusította a bérlakásokat. Szerintem egy fiatal párnak az életkezdéshez az önállósodáshoz a nagy segítség lenne egy olcsó bérlakás, főleg ha a mai albérlet árakat nézzük.
2019. márc. 17. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7-es ! az se volt hosszú, amit én írtam, te is megérthetted volna, de akkor második felvonás csak a kedvedért!


"Tényleg jó lenne ha lennének kezdő lakások, megfizethető lakbérrel, de ez miért az állam feladata egy piacgazdaságban?"


Azért, mert mint látod most sem épülnek ezerszám magán bérlakások, hogy miért? Mert te magad is írod, hogy veszteséges, a megtérülése vagy nem mérhető csak össz társadalmi szinten, vagy csak hosszú évtizedek után.


Szóval, ha mint írod szükség volna rá, -igen volna- de a magánszektor nem finanszírozza meg, akkor le kellene, hogy essen, hogy bizony állambácsinak kellene beavatkoznia, mert magától a helyzet nem fog változni.


Így már neked is érthető?

2019. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
6-os! Tegyük még hozzá azt is, hogy csak olyan jöhetne, akinek AB Rh negatív vércsoportja van, csak ha már humorodnál vagy és vicces feltételek gyártasz. :-DDDD
2019. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!