Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kertész utcai 2db tobzódó...

Ha a kertész utcai 2db tobzódó őrjöngő cigány véletlen a 30 kilós lányok között békésen sörözgető Alexei Ignashovba botlik bele (aki köztudottan szeret hazánkban inni és k*vázni). A média, hogy hozná le?

Figyelt kérdés
A nyílt nyakcsigolyatörést, a koponyalékelést mivel magyarázná a média ami csak kicsit szórakozni vágyó cigány fiatalok csínytevése lett volta, hogy 10 gyógycsirát és 20 nőt legépelünk??
2019. márc. 19. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Rasszizmustól zengene a sajtó, ahol szegény romákat már megint vegzálják.

Amúgy arra a rétegre ráfért a verés, nem véletlenül vergődött az Index.

2019. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha ráfért akkor ok, de mielőtt megüt valaki valakit, lehet épp egy Pakiao, vagy Eric Morales, vagy Barrera, vagy Alexei Ignashov, vagy Mike Tyson az illető, és nagy bátorság kell végigverni egy putri utcát, mert azért a felsoroltakat megtalálva nagyon tiszavirágéletű lett volna ez a két cigány küzdelme....
2019. márc. 19. 11:59
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem biztos.

A meglepetés és a sokk helyzet lefagyaszthat egy versenyzőt is.

És mire észbe kap hogy mi van már le is gépelte a 2 cigány .

Ezért is minden önvédelmi szakértő szerint az agreszív kezdeményezés vagyis a totális irányítás a meglepetés és a sokkolás a sok éves képzettséget is felül tudja írni és győzelemre vezet.

Ezért is van az hogy önvédelmi edzésen támadni tanítanak nem pedig védekezni.

2019. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
Alexey Ignashovot lehet, hogy lefagyasztotta volna, mert ő egy sportoló, de képzeljünk el mondjuk egy KGB, vagy Moszad ügynököt :D
2019. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért úgy reflexből egy Mike Tyson tudott volna olyat reagálni, vagy egy Alexei Ignashov, egy őrjöngő magyar cigányra, hogy ökölbe szorult volna a talpa....
2019. márc. 22. 15:04
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Jaj hagyjuk már ezt a sportolósdit . .

Szerinted egy full contact küzdősportolóba nincs aggresszió ? Az ilyen nyomorultak találják ki akik otthon ülnek.

Én boxoló vagyok, ütni tudok, de nem zárja ki hogy miután kiütlek még a földön 10-et bele rúgok és taposok a nyomorult fejedre.

2019. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Én boxoló vagyok, ütni tudok"


Cukrot Neked :)

És szerinted 1-1 ellen kiállok ellened a Kertész utcában éjjel 1-kor, h*lyegyerek?

Nem. Megböklek. Többször is. Vagy hátulról nyakon szúrlak törött sörösüveggel. Vagy a fejedhez vágok valami éles, nehéz tárgyat. Esetleg pofán lőlek gázspray-vel. Pedig én csak egy átlag Józsi vagyok, nem kaptam Moszados kiképzést. Na, ennyit ér a Te nagy boxolói tudásod élesben. Ha kiállsz, hogy na gyertek, ott véged is van.

2019. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

És szerinted ezekre én nem lennék képes ? :D

A különbség az hogy ha ezek nincsenek véletlen a kezedben, vagy épp számodra szerencsétlen a helyszín akkor már csak a fejed szétverése van hátra :D

Amúgy könnyű ezeket mondani, érdekes harminc emberből nem sikerült kettő ellen egynek se.

A valóságban meg lehet hogy remegni kezdenél, vagy éppen megakarnád csinálni csak öt méterre van az üveg, én meg a 2. méternél megfoglak és csit-csat :D

2019. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
Oké :)
2019. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Magyarországon nincs boxoló, aki vitte volna valamire Papp Laci bácsi kivételével. De nem is erre gondoltam, hanem azér egy Badr Hari, Alexei Ignashov, vagy akár egy Mike Tyson-ba beleszaladt volna ez a két elmebeteg dögevő, azért sztem sörözgetés közben is megcsinálták volna a problémát....
2019. márc. 24. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!