Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy olyan pártot...

Támogatnátok egy olyan pártot aki a bevándorlást támogatná?

Figyelt kérdés
Kvóta elfogadása, bevándorlók támogatása a Görög módszer szerint feltöltött bankkártyákkal bizonyos limitig, havi juttatások , lakhatási támogatás.
2019. márc. 24. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
40%

Bizonygatod tovább, hogy nem érted mit jelent az illegális migráns. :D

Attól, hogy nincs papírja még nem illegális migráns, csak ha beszökik egy országba. Papírok nélkül is kérhet menedéket, legfeljebb elutasítják, nem illegális dolog. Nem érted az egészet.

2019. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
38%

"Bizonygatod tovább, hogy nem érted mit jelent az illegális migráns. :D


Attól, hogy nincs papírja még nem illegális migráns, csak ha beszökik egy országba. Papírok nélkül is kérhet menedéket, legfeljebb elutasítják, nem illegális dolog. Nem érted az egészet."


Elmondtam neked szépen hogy illegálisan lépnek át határokat, és úgy "legalizálják" őket hogy mindenféle papírt osztanak nekik. Ahonnan jöttek ott háború van, ők papírok nélkül jöttek így nehéz azt bebizonyítani az e akinek vallja magát! Ezek az én szememben ugyanúgy illegálisak, akiket mivel háborús országból jöttek nem lehet kiutasítani.

2019. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
41%

"Elmondtam neked szépen...."


Ez aranyos! Csak az a baj, hogy az ostobaság szépen mondva is ugyanaz az ostobaság marad! :D

2019. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
38%

"Ez aranyos! Csak az a baj, hogy az ostobaság szépen mondva is ugyanaz az ostobaság marad! :D"


Az az ostobaság amit te itt összehordtál! :D

2019. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
30%
Igen, mondogasd csak ezt magadnak ha ez megnyugtató a számodra. Talán még a valóság is meghajlik egyszer a kedvedért és az illegális migráció fogalma megváltozik és azt jelenti majd amit te szeretnél, hogy jelentsen, csak hogy igazolhasd a Fidesz hazugságait. ;)
2019. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
68%

"Igen, mondogasd csak ezt magadnak ha ez megnyugtató a számodra. Talán még a valóság is meghajlik egyszer a kedvedért és az illegális migráció fogalma megváltozik és azt jelenti majd amit te szeretnél, hogy jelentsen, csak hogy igazolhasd a Fidesz hazugságait. ;)"


Inkább csak te keresed a saját igazad! Ugyanazokat a hazugságokat hallom vissza tőled, amit a 444 színvonalon működő helyek mondanak. :))

2019. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
82%
Pikk ász, ez a baj a magad fajtával. Miből gondolod, hogy te értelmezed jól a dolgot és nem más? Miért jó csak egy médiumból tájékozódni? Miért nem jó a világot megismerni, szemlélni? Ezt sosem értettem, ez a legnagyobb baj, nem az, hogy buta vagy.
2019. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
17%

"Miből gondolod, hogy te értelmezed jól a dolgot és nem más?"


Mert tapasztaltam a bőrömön a dolgokat!

2019. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
81%
Mit tapasztaltál a bőrödön? :-)
2019. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
81%
48, ja értem, ez olyan mint amikor vírusos megfázásra beveszel antibiotikumot, aztán meggyógyulsz. Konklúzió: az antibiotikum jó vírusok ellen is
2019. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!