Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor igazából egy zseni?

Orbán Viktor igazából egy zseni?

Figyelt kérdés

Dollármilliárdos vagyona van, két millió ember vakon követi, élet és halál ura Magyarországon.


Egy birodalmat épített és az egész országot ő irányítja.



2019. márc. 28. 16:48
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
47%
Nem zseni, hanem nagyon jó politikus. A balos meg libsi oldalon kit láttok jobbnak? Nevet kérnék!!
2019. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
53%

Bárki, aki tisztességesebb.

Mivel tőle szinte mindenki tisztességesebb, úgyhogy ilyen sz@rul bárki el tudná kormányozni ezt a szerencsétlen országot!

2019. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Konkrétan nevet gyerekek!
2019. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
56%

Több mint 30 éve foglalkozik a politikával. Lehet mondani sok mindent rá de a tehetségét nem lehet vitatni. Rengeteg segítője van, jó tanácsadók, még több talpnyaló, akik persze nem ingyen teszik amit tesznek. Cserébe Orbánnak engedni kell, hogy kedvük szerint gazdagodjanak.

Hogy közben ő is gazdag lett. Legyünk őszinték magunkhoz azt a sok mocskot amit naponta szórnak a fejére melyikünk túrné átlagfizetésért?

Elég régóta vezeti az országot úgyhogy majd 50 év múlva lesz dolguk a történészeknek mire kiértékelik a munkásságát.

Nem vagyok Fideszes csak itt voltam már az ún. szocializmusban is és végigéltem az egészet. Az is diktatúra volt és kő kemény protekcionizmus. Bár ők nem is tagadták mert aki párttag volt az mindehol jobban érvényesült.

Védig éltem azt is mikor a komcsik szétrabolták az országot. Akkoriban még egyik ámulatból a másikba estem, hogy miket meg mernek tenni, aztán a tapasztaltabbak felvilágosítottak, hogy ez most lehetőség azoknak akik közel vannak a tűzhöz. Állítólag ha én lennék ott akkor ugyanezt tenném. Hát ez az ami próbatételben sosem volt részem. Így viszont úgy érzem nincs hozzá alapom, hogy ítéletet mondjak felettük. Utálni persze lehet őket, de attól is nekem lesz rosszabb nem nekik.

Nekem inkább az a bajom, hogy nincs kire szevazni mert ha a mostani ellenzékre szavazok akkor az a gárda jönne vissza akikből már kiábrándultam. A 2010 előtti éveket semmiképpen nem kívánom vissza

2019. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

24-es: te olyan talpnyaló Fideszes vagy, mint ide Rohod!

Lehet, hogy nem tudsz róla - azon sem csodálkoznék - de ilyen agitációkkal szokták a bérnyalókák telehányni a fórumokat!

2019. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem tenném azt, amit ők, innentől pontosan tudom, kinek a bemutatkozását olvastam.
2019. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Egyik híres emberünk mondta, hogy ahol a politika kezdődik ott van vége a becsületnek
2019. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
27 - igaz. Ezek szerint becstelen csavargók vezetik az országot.
2019. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
44%

bal-libes oldaliak! Mondanátok valakit aki a ti oldalotokon jobb lenne ország vezetőjeként??

De tényleg mondjatok már valakit, és ne odázzátok el a választ!! Konkrétan ki lenne alkalmas??? Beszéljük már meg!

2019. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
57%

Tudod, kisgyerek nincs olyan hülye, aki ideböfögne egy nevet, mert te azonnal közölnéd, hogy az egy barom.

Szerintem ha valaki tisztességesebb Orbánnál, akkor már vezér-nyerő!

Szóval: bárki!!!Érted: BÁRKI!

2019. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!