Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a hétpontos...

Mit szóltok a hétpontos akciótervhez?

Figyelt kérdés

A migráció kezelését elvenni Brüsszeltől és visszaadni a nemzetállamoknak.


Egyetlen ország se legyen kötelezhető migránsok befogadására.


Senkit se engedjenek be Európa területére, akinek nincsenek érvényes személyazonosító iratai.


A migránsvízum és migránskártyák megszüntetése.


Brüsszel ne adjon több pénzt Soros György bevándorlássegítő szervezeteinek.


Az EU-ban senkit se érhessen hátrány azért, mert kereszténynek vallja magát.


Bevándorlást ellenző vezetők álljanak az uniós intézmények élén.



2019. ápr. 5. 16:58
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Annyira várom már az EU választásokat. Csodás lesz nézni, hallgatni ahogy vergődik majd a liberálbaloldal az újabb vereség után!


A fidesz lesz a legbefolyásosabb párt az euban! Nagyszerű idők jönnek!

2019. ápr. 5. 19:38
 22/35 anonim ***** válasza:
81%

"A fidesz lesz a legbefolyásosabb párt az euban! Nagyszerű idők jönnek!"

Még ha én lennék az ország legelvakultabb Fidesz hívője, ezt akkor is egy nagyon beteg és irreális kijelentésnek tartanám.

2019. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
84%
Na, már kezded pedzegetni a személyeskedést. Én csak a kijelentésedet kritizáltam, de te már beszóltál nekem. Ilyen a fideszes tempó.
2019. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező! Itt amúgy Te vagy az, aki vergődik, hisztizik és toporzékol, küzd a valóság ellen...
2019. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

A valóság az lesz, hogy az úgynevezett ellenzék vagy mi le fog égni ismét.



Mi pedig újra győztesek leszünk!

2019. ápr. 5. 20:04
 26/35 A kérdező kommentje:

Szóval ti vagytok azok akik küzdenek a valóság ellen. Állandóan valami összefogást vagy mit vizionáltok aztán abban is képtelenek vagytok megállapodni, hogy mi legyen holnap ebédre.


A valóság, hogy senkik vagytok és semmit se értek el. Ti ne küldjetek a valóság ellen.

2019. ápr. 5. 20:08
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadt el, csak én már a saját hétpontyos akciótervemen gondolkozok. Holnap ki kéne menni horgászni, ha megfelelő lesz az időjárás. Remélem, hogy valamennyi hal belemigrál majd a szákomba.
2019. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
60%
Kidolgoztam egy 8 és félpontos akciótervet az estére, ennek egyik pontja a dugás!
2019. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
23%

"A migráció kezelését elvenni Brüsszeltől és visszaadni a nemzetállamoknak."

-Most is megteheti bárki, hogy nem engedi be a kikötőkbe a hajókat, vagy emel egy kerítést a határ mentén


"Egyetlen ország se legyen kötelezhető migránsok befogadására."

-Ez jogos


"Senkit se engedjenek be Európa területére, akinek nincsenek érvényes személyazonosító iratai."

-Lehet ilyet kérni, bár fel kell készülni rá, hogy így a hamísítás így esetleg fellendülhet.


"A migránsvízum és migránskártyák megszüntetése."

-A név nélküli kártyákat szerintem is meg kell szüntetni.


"Brüsszel ne adjon több pénzt Soros György bevándorlássegítő szervezeteinek."

-Ez egy eléggé tág fogalom. Ki számít annak? Az akit ebben az évben támogatott? Az, akit 20 éve? Az akit arányaiban sok pénzzel? Ráadásul ez pimaszkodásra is alkalmas, mert mi lenne ha ennek a hatására Soros (valamilyen rejtettebb) támogatást adna az államnak és majd arra hivatkozva, hogy az államnak van Bevándorlási Hivatala ráfogná valaki, hogy migrációt segítő szervezet és így ne jusson mondjuk az állam uniós forrásokhoz? Vagy hogyan kellene jogi értelemben ezt értelmezni? Nagyon nagy itt a mozgástér.


"Az EU-ban senkit se érhessen hátrány azért, mert kereszténynek vallja magát."

-Támogatom


"Bevándorlást ellenző vezetők álljanak az uniós intézmények élén."

-Erre hónapokon belül alkalmat kínálnak az EU-s választások, nem bonyolult csak jó eredményeket kell elérni.

2019. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Na jó, mégse utállak annyira mert pecás vagy.
2019. ápr. 5. 21:39
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!