Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a 444 idő...

Mi a véleményetek a 444 idő és párhuzamos dimenzió béli utazásairól?

Figyelt kérdés
Mindent gondoltam volna, csak azt nem hogy azelőtt írnak fikázó cikket egy eseményről, mint hogy megtörtént volna. Aztán persze jön a frissítés, tehát véletlenül sem helyreigazítás az luxus. Ezért is van kevesebb helyreigazítás, mert "frissítés van". [link] Sok helyen még ez sincs szóval előrelépés!

2019. ápr. 6. 16:31
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Még mindig nem változott a véleményem. A kormánysajtó leközli a helyreigazítást, míg az ellenzéki inkább fizet, vagy pedig kormánypárti oldalnak van jobb dolga is minthogy pereljen!
2019. ápr. 7. 09:35
 32/51 A kérdező kommentje:
#30 Hű de nagy valami szerintem van valóság alapja mintahogyan a többinek is, rendesen ki is lett fejtve benne, igazából nem is erre voltam kíváncsi.
2019. ápr. 7. 09:37
 33/51 anonim ***** válasza:
41%

Ezt meg fogalmam sincs honnan veszed hogy nem közlik le a helyreigazításokat, valószínűleg azért nem találkozol velük mert 10ed annyi sincs mint a másik oldalon..

Vagy mivel nem olvasol csak propagandát így nem bírsz meggyőződni te magad hogy már ez is egy hazugság

Mindig leközlik ha ilyen ítélet születik


[link]


[link]


[link]


[link]


Itt vannak az említett gyöngyszemek, mind a négyről elmondható hogy szerző és forrás nélkül írodtak, gondolom ilyen mocsokhoz nem szívesen adja a nevét senki sem

Ezek a cikkek már kb egy ujvilagtudat.blog.hu szintjét idézik, ha valóban megbízhatóbbnak tartasz olyan oldalakat amik képesek ilyen “cikkeket” leközölni az egyedül téged minősít

2019. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
42%

Hagyjátok. A kérdezőn nem lehet segíteni. Ő tiszteli is a kormánypárti szennyoldalakat, amiért beismerik, hogy hazudtak. Mert hát ők csak jót akartak, jóhiszeműség vezérelte őket mindig.

Szerintem fejezzük be a kommentelést, a kérdezőnek fogalma sincs a valóságról, még vagy 2 millió választópolgárral együtt.

2019. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Inkább mint az ellenzéki oldalakat, akik még helyreigazítani sem tudnak!
2019. ápr. 7. 10:26
 36/51 A kérdező kommentje:
Azért van jóval kevesebb helyreigazítás, mivel a kormányoldalnak jobb dolga is van minthogy pereljen, vagy pedig az ellenzéki oldal gyávamód fizet!
2019. ápr. 7. 10:28
 37/51 A kérdező kommentje:
Egyébként a linkekbe minden kilett fejtve, és nem nevezném őket mocsoknak, a valóság fáj főleg nektek. :D
2019. ápr. 7. 10:31
 38/51 anonim ***** válasza:
41%

"Azért van jóval kevesebb helyreigazítás, mivel a kormányoldalnak jobb dolga is van minthogy pereljen, vagy pedig az ellenzéki oldal gyávamód fizet!"

1. Nem tud mit perelni.

2. Attól még a pereket elvesztenék, arról van statisztika, de nagyon kevés vesztett per van az ellenzéki oldalon.

3. Az ellenzéki oldalaknak nincs sok pénzük, mert őket nem Vitya pénzeli.

2019. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed? Számos olyan cikk van amit nagyon is tudna. Van jobb dolga is minthogy marhaságokkal foglalkozzon, vagy pedig nekem volt igazam hogy inkább az ellenzéki oldal fizet.
2019. ápr. 7. 10:39
 40/51 anonim ***** válasza:
42%

[link]

Itt a perekről van szó, nem a helyreigazításról, tehát ha fizettek volna, akkor az itt is megjelenne!

2019. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!