Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért feljelenthetem a tanárt?

Ezért feljelenthetem a tanárt?

Figyelt kérdés

Még alsóban volt egy tanár akitől több beírást is kaptam mert nem ettem meg az ebédnek nevezett moslékot. Most így érettségi után felnőtt fejjel tisztában vagyok a jogaimmal, jogom az étel megtagadására amit amúgy is a szüleim fizettek. Tudom hogy a tanár még mindig ugyan ott dolgozik és gondolom azóta is a gyerekeken éli ki kisebbségi komplexusát.

Ezért feljelenthetem a tanárt? Megvannak az alsós házikós füzeteim, tehát van bizonyítékom. Volna esély bíróság elé vinni az ügyet? Elsősorban jogászok válaszot várom, amit előre is köszönök!


2019. ápr. 11. 20:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%

Ugye ezt csak viccnek szántad? Emiatt akarsz bíróságra járkálni??? Akkor már most kinyithatod a pénztárcádat, mert nem lesz egy olcsó mulatság számodra. A volt tanárod meg egy jót fog röhögni rajtad, majd beperel téged.


De remélem csak viccelsz, és nem vagy ilyen sötét.

2019. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
és leérettségizett. nem semmi
2019. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
59%
Hát igen. Ez a durva..😂🤭🤭
2019. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már elévült öreg, akkor kellett volna ráharapnod.
2019. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Jogász vagyok.

Nem intőt kaptál te agytröszt, hanem tájékoztatta a szüleidet, hogy aznap nem ettél! Ez többek közt a kötelessége.

De le vagyok égve, mert lecseréltem a kocsim, gyere menjünk pereskedni! :D:D:D

... sőt, hozz még egy pár osztálytársadat is az alsóból!

2019. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Szeretek röhögni az ilyen öntudatos idiótákon.
2019. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bárkit fel lehet jelenteni bármiért, akár a tanár is feljelenthet téged, amiért nem etted meg az ebédet. Az más kérdés, hogy elpazarolt idő és pénz.
2019. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Még alsóban volt egy tanár akitől több beírást is kaptam mert nem ettem meg az ebédnek nevezett moslékot."


Ha akkor szépen megetted volna az összes zöldséget, most biztosan okosabb lennél...

2019. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És mit követett el a tanár? 8 napon túl gyógyuló tökfőzelék etetést? Előre megfontolt szándékkal, aljas indokból elkövetett rántott hús konzumáltatás? Pacallal üzérkedés?
2019. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jogos a kerdes
2019. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!