Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért piszkálják az ellenzékie...

Miért piszkálják az ellenzékiek Németh Szilárdot a megjelenése miatt?

Figyelt kérdés
Felnőtt ember felfoghatná már hogy nem a külső fogja meghatározni az ember cselekedeteit. És nem szépségversenyen választunk győztest, ettől fogva nem teljesen mindegy hogy néz ki? Az ő dolga hogy tartja magát, amíg kiváló politikai teljesítményt nyújt, semmi közük hozzá.
2019. ápr. 22. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát azért a Magyarország ogréja címet kiérdemelni csak különlegesen szembeötlő adottságokkal és az azokhoz passzoló habitusával tudta valljuk be, nem csoda ha ez lépten nyomon szemet szúr az embereknek.
2019. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Mert mindenkinek szembeötlő hogy egy ilyen buta paraszt mi a fenét keres ennyire magas pozícióban?

Vagyis pont fordítva van mint gondolod. A megnyilvánulásaival és dilettanizmusával hívta fel magára a figyelmet és ezek után került terítékre az,hogy nem elég hogy ostoba és kultúrálatlan még csúnya sőt még dagadt is.

2019. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem a külleme miatt kritizálják
2019. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted Németh Szilárd kiváló politikai teljesítményt nyújt?
2019. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a külsejével, olyan amilyen. Sokkal nagyobb problémám, hogy egy tuskó együgyű ember, aki hülyének néz másokat. Szóval egy átlag fideszes képviselő.
2019. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Láttam én más sok kövér embert, sok csúnya embert. Ha oda mennek, ahol nézni kell őket, az nem jó. Egyébként nem számít.

Na de ha valaki megjelenik (és mindegy, sovány vagy kövér, szép vagy csúnya) és lerí róla a bunkóság, ha megszólal, máris bizonyított, továbbá ezt összevetem azzal, mire van hatása, akkor sírhatnékom támad. És vagy elbujdosni vagy ölni támad vágyam.

2019. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Olvashattad az előző válaszokat: azért kritizálják, mert ŐK ilyenek. Másokat leszólnak. Amúgy nem csak őt kritizálják, akik Német Szilárdot leszólják az az összes többi emberben is keresnek valami mocskolni valót ha fideszes vagy nem a fidesszel ellentétesen szólal meg.

Tőlük ennyi telik.

2019. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja mert a fideszesek sosem mocskolnak másokat.
2019. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!