Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy nő bevándorlóval...

Ha egy nő bevándorlóval házasodik össze azt miért ítélik el jobban, mintha ezt egy férfi tenné?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre,hogy sokkal nagyobb az indulat azok ellen a nők ellen,akik más származású,esetleg még más kultúrkörből származó férjük lesz.


Még a férfiaknál ez annyira nem elítélendő,sőt olvastam már sok helyen,hogy csak női migránsokat kellene beengedni,és sokan helyeselték ezt a felvetést,mert milyen jó lenne,ha több nő lenne.


2019. ápr. 28. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a nők behódolnak.Felveszik az iszlámot.
2019. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te melyik libaharsonát olvasod, felénk ugyanannyira kinézik a férfit is, ha bevándorlót vesz el, mint a nőt, aki bevándorlót fogad férjéül.
2019. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindegy, mit értünk bevándorló alatt.


Egy lengyelt, egy ukránt?Vagy egy afrikait, arabot?

2019. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

"Én úgy vettem észre,hogy sokkal nagyobb az indulat azok ellen a nők ellen,akik más származású,esetleg még más kultúrkörből származó férjük lesz."

Ez így butaság. A városomban is van több olyan család, ahol a férfi volt a bevándorló, a nő a magyar és senki nem ítéli el őket. De fordítva sem.

Ha konkrétan vagy kíváncsi esetekre, ahogy sejtem, akkor konkrétan kell kérdezned. Attól mert egy angol feleségül vett egy magyar nőt és most itt élnek a gyerekeikkel, még nem fogja senki azt a nőt megszólni, ahogyan a volt nigériai mérnök évfolyamtársam feleségét sem, vagy a közeli település orvosának feleségét sem stb.

Ha arra vagy kíváncsi (ahogy feltételezem) hogy az illegális migránsok esetében egy muzulmán vallású ha feleségül vesz egy európai nőt, akkor a nőt miért szólják meg többen, mint amikor egy európai férfi vesz el egy illegális migránsként beérkezett nőt, akkor a válasz egyszerű: mert az a nő hülye. Azzal a házassággal ugyanis vállalja a férje vallásának a szabályait, ami őt, mint nőt megfosztja a jogaitól. Önként feladja a saját egyenjogúságát, döntési lehetőségét és vele a gyerekeiét is. Vagy elvakult és ő maga is úgy gondolja, hogy egy nőt nem illet meg ugyanolyan jog, szabadság és lehetőség, mint egy férfit - akkor azért elítélendő, vagy egyszerűen mert ostoba és nem is tudja hogy amit tesz az ide fog vezetni.

2019. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez más dolgoknál is megfigyelhető, hogy a férfiakkal szemben "elnézőbb" a társadalom. Kivétel talán a homoszexualitás, amit nőknél jobban tolerálnak.
2019. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%

Ezért:


Undorító: [link]


Finomság: [link]

2019. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
#6 : mindkettő undorító.
2019. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%

7.-nek.


Neked!

2019. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

Ha van egy kulcs, ami minden zárat kinyit, az nagyon príma.

Ha viszont egy zárat minden kulcs nyit, az nagyon nem príma.

2019. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A férfiak a társadalom számára mindig nagyobb fenyegetést jelentettek, a genetikánkba is ez van kódolva. A homoszexualitást is azért ítélik el jobban, ahogy azért ijednek meg jobban egy férfi jövevénytől.
2019. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!