Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lett volna okosabb lépés...

Nem lett volna okosabb lépés az MSZP-től ha kidobják Bangónét a pártból mint, hogy próbálják kimagyarázni a lehetetlent?

Figyelt kérdés

Ráadásul még most bele is kezdtek, hogy "patkánykormány" , na most ezzel azért kicsit erősítik azt a tudatot, hogy a Fideszesek patkányok..


Nem lett volna ésszerűbb elhatárolódni ettől és kirúgni Bangónét? Na meg nem véletlen, hogy több napba telt amíg kitalálták ezt a sztorit a PR srácok az MSZP-n belül..


2019. ápr. 29. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Bangóné és Kunhalmi személye és teljes politikai tevékenykedése kincset ér nekünk fideszeseknek :)
2019. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%

szánalmas az ellenzék, tolvaj patkány a fidesz.

közben meg a színfalak mögött közös erővel lopják szét az országot.

bitófán lenne a helye az összesnek

2019. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

Nem gondolom a fidesz lepatkányozását olyan hatalmas horderejű dolognak, hogy egyből rögtönítélő bíróság elé állítsák Bangónét.

A problémát néhányan abban látják, hogy az ellenzék, ez esetben az MSZP kezdi felvenni a fidesz stílusát. Eddig ilyen megnyilvánulásokat leginkább a fidesztől lehetett hallani, most már az ellenzék is próbálgatja a szárnyát.

2019. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3


Lepatkányozni 3 millió magyar embert nem probléma számodra? Fideszes ilyet még nem csinált.

2019. ápr. 29. 18:38
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem. A fideszes húzásokhoz képest a patkányozás kb semmi. Meg eleve,mindenki ezt gondolja a fideszesekről,ő csak kimondta.

Ettől még nem volt egy szerencsés dolog,mert akár a meglévő megosztottságot is mélyítheti. Pedig azt kellene felfogni hogy az ellenzéki és a fideszes is magyar ember,attól függetlenül hogy a kormány magadról tesz a szavazók 51%ára.

2019. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
S
2019. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mindenki ezt gondolja a Fideszesekről még is nekik van több mint 50% támogatottásuk az MSZP-nek meg 10-en pár százalék?


Ez elég fura, kicsit mintha a farka csóválná a kutyát..

2019. ápr. 29. 18:42
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Én voltam a naív.... Holmi jövőképet igyekeztem kutatni... Nos, az mszp nem kormányozni akar, hanem parkányt irtani...
2019. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Csak két dologban tévedsz kérdező, a fidesznek soha nem volt 3 millió szavazója, még az ukránokkal és románokkal sincs. A másik, hogy nem a szavazókat patkányozta le Bangóné, hanem a fideszes politikusokat (és esetleg aktivistákat). Ezt szerintem elég érthetően el is mondta.
2019. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Okosabb lett volna. Valamikor az mszp-ben is voltak politikusok, olyanok-amilyenek, mindig utáltam őket, de tagadhatatlanul voltak. Már nincsenek.
2019. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!