Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bannoljátok mindig az...

Miért bannoljátok mindig az ellenzék ellenes kérdéseimet?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam ugyanezt csak Fidesz ellenes kérdést tettem fel (az még provokáló is volt). Az még mindig ott a van a kérdések között.


Ez nagyon érdekes...



2019. máj. 7. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Soros
2019. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Ide már egy jó kis provokáló trollkérdést se lehet kiírni, az enyémet tegnap 5 perc alatt törölték.


Nem tudom mi ez a nagy bann mánia annak az 50-60 embernek.

2019. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Mert sok itt a sorosbérenc,és jelentik a kérdést.
2019. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem évek óta nem törölték egyik kérdésemet sem. Biztos oka lehet, nézd meg a szabályzatot.
2019. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Milyen Soros/Sorosbérencekről beszéltek? Na ez itt a provokálás. Attól még hogy valaki a Fideszre szavaz az agymosott hülye, aki beveszi hogy mindenről a Soros tehet? Ugyanmar... propaganda mindig felismerhető, mindig is volt, mindig is lesz. Ezzel a legtöbb Fidesz szavazó tisztába van. Nem kell hozzá nagy intelligencia, mint ahogy sokan gondolják ezt itt...


Itt engem inkább az érdekel, hogy miért nem lehet az ellenzék hülyesegeiről kérdezni anélkül, hogy letöröljék...

2019. máj. 7. 11:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kettős mérce létezhet.
2019. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként azért törölgetik a fordítottjait ugyanúgy, ha nem is mindig.
2019. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
62%
Mert az oldal kezelői baloldaliak. Gyurcsányra fokozottan érzékenyek.
2019. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
pontosabban az oldal kezelői főleg jobbik szimpatizánsok, tehát egy szóval egy hazaáruló férgek, ne aggódj általában az én kérdéseimet is törlik ami, ellenzék ellenes.. fogadd el, és írkálj minél több ellenzék ellenes dolgot, csinálj nekik munkát, hogy moderálják a posztjaidat :D
2019. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
SOROSBÉRENC! MIGRÁNCSOK! BRÜSSZEL! JÜNKER (mivel 2iq-s átlag fidesz szavazó vagyok nem tudom helyesen leírni a nevét annak az embernek akit spammel a propaganda.)! MERKEL (Vagy az már nem megy?)! ORBÁN VÉDI MEG EURÓPÁT, A LEGNAGYOBB MAGYAR!! GYURCSÁNY JOBB VOLT!? DÜBÖRÖG A GAZDASÁG 200 ÉV MÚLVA OTT TARTUNK MINT AHOL A MOSTANI AUSZTRIA!! A TERRORISTA VONA SZÜRKEFARKAS (ez az abszolút szánalmas xd)! NÁCI FASISZTA (ami nem ugyanaz) JOBBIK JOBB LENNE!?
2019. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!