Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki pártok (DK, Mi...

Az ellenzéki pártok (DK, Mi Hazánk Mozgalom kivételével) miért nem olyan vezetőket választanak, akik karizmatikusak és felkorbácsoló előadók?

Figyelt kérdés
Orbán, Gyurcsány (Dobrev), Toroczkai képes arra, hogy felkorbácsolja az érzelmeket, de a többi politikai párt vezetőinek az előadásai olyanok, hogy az ember elalszik. Miért nem választanak karizmatikusabb vezetőket? Így esélytelen a siker.
2019. máj. 20. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A dk vezetőjemost is felkorbácsoló. Már csak verbálisan régen fizikai értelemben is az volt. A többi azzal gazdálkodik ami van.
2019. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de legalább benne van élet. Mit akarnak ilyen vérszegény emberekkel, mint Fekete Győr, Donáth meg ezek?
2019. máj. 20. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Kedves kérdező!

A mostani helyzetre nem az érzelmek a válasz, hanem a következmény!

2019. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

következmény: vagy maradunk kívül az ügyészségen és elzárják a pénzcsapot

vagy belépünk és elzárják a pénzcsapot

2019. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap néztem Gulyás Marci vitáját. Hát Dobrev Klára a valakik által megírt, tükör előtt begyakorolt paneleket durrogtatta, Gulyás Marci egyik kérdésére elsütött egy ilyen panelt, Gulyás Mari visszakérdezett, majd szóról szóra megismételte, Marci megint visszakérdezett, majd megint elismételte. Cseh Katalinon is nagyon látszott, hogy valakik által megírt paneleket durrogtat, és nagyon affektált hozzá. Csak ő nem ugyanazokat mondta körbe-körbe, hanem minél többet próbált elsütni. Meg amúgy Szél Bernadettnél is anno mindig ezt éreztem.


A különbség ezek között meg Orbán és Gyurcsány között, hogy rajtuk NEM hallatszódik hogy egy stáb által megírt beszédeket mondanak, valamint hogy ügyes stáb áll mögöttük (bár ez utóbbi nyilván Dobrev Klárára is igaz, ha Gyurcsányra igaz). Sőt, mivel Gyurcsány papír mindig nélkül beszél, róla még azt is elhinném, hogy saját maga írja a beszédeit.

2019. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem valamit elírtál. Orbán mint karizmatikus előadó? Szavanként olvassa fel a lapról az odaírtakat. Az ő felszólalásai inkább kínosak.


Jakab peti akinek eleg jó a beszélőkéje es a tartalma is betalál. Bar esetében neha a kevesebb több lenne. De még fiatal.

2019. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Ki aza a Jakab Péter. Annyira meghatározó hogy soha nem hallottam róla.
2019. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak kit választani, nem áll senki ezek élére.
2019. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!