Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerősöm jelentkezett ellenzé...

Ismerősöm jelentkezett ellenzéki szavazatszámlálónak s az EU képviselő választásra. Engem is hívott. Mi a véleményetek jó dolog ez?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%
Jó lenne, ha minden szavazókörben lenne minden pártnak, minden választásnál delegáltja, mert akkor 8-10 párt esetén 100000 embert is sértegethetnek az agyhalottak, hogy csaltak! 😄
2019. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az állam által felkért szavazatszámlálókra vonatkozik. Ha jól tudom akkor a pártok, jelölő szervezetek delegáltjai nem részesülnek semmiféle juttatásban - hacsak az a szervezet nem tud nekik adni valamit amelyiknek a nevében ott lesznek."


Jellemzően azok is adnak, különben nincs ember. Pár éve amikor az MSZP-nek még jobban ment akkor érdekes módon volt ember, akár 2 MSZP-s is. Most egy se azokban a szavazó körökben ami nálunk volt. Pedig ismerem egyik másikat, továbbra sem változott az ideológiajuk, masszív ellenzékiek, csak hát pénz nélkül még ők se vállalják az ingyen munkát. (én választott tagként szoktam részt venni, azaz független vagyok, engem a hivatal fizet)


Hétfőre mindenki kap szabadnapot, nem számít az éves szabadság keretbe. Fizetést és minden járulékot a munkáltató vissza igényelheti a választási irodatol. Hát ezért sem olcsó választást tartani. Mondjuk sok nyugdíjas van, nekik legalább a hétfőt nem kell fizetni.

2019. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!