Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak, ha nem akarok...

Kire szavazzak, ha nem akarok migránsokat és a Fidesz azt ígéri megvéd, de viszont azt látom csak ő telepíti befelé őket?

Figyelt kérdés
Mi alapján döntsek az ígéret vagy az eddigi tettek nyomjanak többet a latba?
2019. máj. 25. 20:31
1 2
 11/17 anonim válasza:
48%
A Momentumra. Köszi.
2019. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarsz migráncsokat?

Miből gondolod, hogy ők akarnak téged?

2019. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A kivándorlás-párti Fidesz szétlopja a jövődet - kerüld még a környékét is!

Bárkire szavazol, csak jobbra szavazhatsz mint a Fidesz!

2019. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
te senkire
2019. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
10-es ha te meg azt akarod,hogy migránsok erőszakolják meg a lányaid fiaid akkor nyugodtan ne szavazz a Fideszre..amúgy meg nem tudom mit erőlködtök úgyis nyerünk
2019. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 szántóvető ***** válasza:
kire szavaztál végül?
2019. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az elmúlt években, nem túlzás, legalább 100, családtag, kolléga, barát, haver, ismerős és ezek ismerőseinek véleményét ismertem meg óvatos puhatolózással, általános mindennapi csevegésekkel, tényleg, mintegy egyszerű belső, saját felmérés osszerakasahoz, Pesttől Ráckevéig, Fóttól Budaörsig. Egy, azaz egy darab fideszest ismertem meg, pont azt az egyet, aki csak szigorúan magának köszönheti, folyamatos rossz döntések sorainak, hogy élete folyamatos lecsúszó ágban van. Na most ha konteós lennék, elkezdenék kételkedni az eredményekben. De szembe jön velem hétfő hajnali 6 fele, a bolt előtt álló azonosíthatatlan naciokbol álló matt részeg munkásegylet, akik további két féldekás után még dolgozni mennek, sőt teherautót vezetnek, és egyszerre hőbörögnek azon, hogy a placcon nem értik az ukrán migráns munkásokat es, hogy csak a fidesz! Ez most jött, s bambán néztem, míg atvagtam köztük: orbánnak köszönhetően már nem rugdos ki senki, stabil helyem van és már 200000 (azaz kettoszaz ezer forint) a fizetésem, pedig most se nagyon csinálunk semmit. De azért bejelenthetnének. Ja laca, na hozz még egyet, aztán menjünk...

Jövő?

2019. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!